Taksiyi Saatinizden Çağırın! Taksiyi Saatinizden Çağırın!
2013 yılında yola çıkan ve taksicilerle yolcuları akıllı telefon uygulamasında buluşturan BiTaksi, bileklerimize geliyor! Taksiyi Saatinizden Çağırın! Taksiyi Saatinizden Çağırın!

Mart 2013’te UBER’a bir cevap olarak “Cebindeki Taksi” sloganıyla yola çıkan ve taksicilerle yolcuları akıllı telefon uygulamasında buluşturan BiTaksi, bileklerimize geliyor!

BiTaksi’nin şu anda İstanbul’da biri merkez olmak üzere dört, Ankara’da da bir ofisi mevcut. Ekip ise, toplamda 60 kişilik. Yolcularına nakit, kredi kartı, BKM Express ve PayPal ile de ödeme imkanı sağlayan platformun, yüzde yüz yerli bir girişim olduğunu belirtelim. Bu sene içerisinde İzmir’de de hizmet girmesi planlanan BiTaksi’ye kayıtlı İstanbul’da 11 bin, Ankara’da ise 1000’in üzerinde sürücü var; ki bunlar oldukça iyi rakamlar.

APPLE WATCH’UNUZU KULLANARAK TAKSİ ÇAĞIRIN!
BiTaksi uygulamasının, şimdiye kadar iOS ve Android’li akıllı telefonlara 1.2 milyondan fazla kişi tarafından indirildiği belirtiliyor. Yolcu arayan taksiciler ile taksi arayan yolcuları akıllı telefonda buluşturan uygulama, önümüzdeki ay Türkiye’de de satışa sunulması planlanan Apple Watch için de hazır. BiTaksi akıllı telefon uygulaması ile entegre çalışacak olan sistem ile artık yolcular Apple Watch üzerinden de taksi çağırabilecek ve taksinin gelişini canlı haritadan izleyebilecek. Yolcuların yapacağı ödeme yolları arasında yine nakit, kredi kartı, PayPal ya da BKM Express bulunuyor.

Az önceki haberimizde kulağını çınlattığımız Geleceğe Dönüş filminde bile bulunmayan bu özellik, Watch ile birlikte bileklerimizde olacak! Bu hızlı, kolay ve güvenli seyahat ortamı sağlayan platformu kullanan ve kendine bir Apple Watch almayı düşünen takipçilerimizi şimdiden bilgilendirmiş olalım. (:

Daha önce şu tür kampanyalarla ve eklenen böyle özelliklerle dikkatimizi çeken BiTaksi’nin tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.