​Türkiye, OPPO’nun Renkli Telefonlarını Sevdi! ​Türkiye, OPPO’nun Renkli Telefonlarını Sevdi!
OPPO’nun Türkiye operasyonu, kendi bölgesindeki en iyi satış performansını gösterdi. Ayrıntılar haberimizde. ​Türkiye, OPPO’nun Renkli Telefonlarını Sevdi!

OPPO’nun yenilikçi modelleri, Türkiye’deki kullanıcılar tarafından çok sevildi. 40’tan fazla ülkede ve bölgede hizmet veren OPPO’nun Türkiye operasyonu, kendi bölgesindeki en iyi satış performansını gösterdi.

OPPO’nun başarısında, markanın yenilikçi teknolojilerinin yanı sıra tasarım vizyonu da etkili oldu. RX17 Pro, RX17 Neo ve AX7 modelleri kullanım deneyimini zenginleştiren özellikleri ile birlikte sıradışı renkleriyle de pazarın gözde modelleri arasına girdi. Ürünler satış kanallarında müşterilerle buluşmaya başladıktan kısa süre sonra beklentilerin üstünde bir ilgiyle karşılandı.

OPPO’nun, Türkiye pazarındaki başarısını değerlendiren OPPO Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou, şunları söyledi: “Pazara girmeden önce yaptığımız detaylı pazar analizi, güçlü yerel ekibimiz ve yatırımlarımızla, OPPO Türkiye olarak bölgedeki en başarılı ülke konumuna ulaştık.”

Dünyada damla ekrana ve ışıltılı gövde tasarımına sahip ilk akıllı telefon olan RX17 Pro, aynı zamanda dünyanın en hızlı Süper VOOC şarj teknolojisini sunarak fark yaratıyor. Telefon, f1.5 / f2.4 akıllı diyafram kamerası ve OIS optik sabitleme özelliği sayesinde gece çekimlerinde mükemmel sonuçlar sağlıyor. RX17 Pro, “kuzey ışıkları” ve “zümrüt yeşili” renkleri ile geliyor.

“Moka kırmızı” ve “yıldız mavisi” renk seçenekleriyle görsel şölen yaşatan RX17 Neo, kendi segmentindeki amiral gemisi modellerin üzerinde özellikler sunuyor. RX17 Neo, 6.4 inçlik damla ekran, 25 MP yapay zekâlı kamera ve 128 GB dahili hafıza gibi özelliklere sahip.

AX7 ise kendi segmentinde ilk damla ekrana sahip model olarak dikkat çekiyor. Sırlı mavi renge sahip ergonomik 3D gövdenin şık ve modern ızgara tasarımı çok beğeniliyor. AX7, 4230 mAh büyük bataryası ve 18 saat normal kullanım pil ömrü sayesinde özellikle genç kullanıcılara ve oyun severlere hitap ediyor.

OPPO, önümüzdeki dönemlerde de farklı modelleriyle Türkiye akıllı telefon pazarının önemli markalarından biri olmaya devam edecek.

Oppo Reno ve Reno 10x Zoom Edition Modelleri Tanıtıldı!