Alcatel 1 Türkiye’de Satışa Sunuldu! Alcatel 1 Türkiye’de Satışa Sunuldu!
Uygun fiyatlı akıllı telefon Alcatel 1 Türkiye'de de resmi olarak satışa sunuldu. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Alcatel 1 Türkiye’de Satışa Sunuldu!

Alcatel 1 ile giriş seviyesi akıllı telefon algısı kökünden değişiyor. Bu yeni akıllı telefon; üstün tasarım, FullView 18:9 ekranı ve yüksek performansı uygun bir fiyata alabilmenizi sağlıyor. Alcatel 1’in “sosyalliğe hazır” kamera özelliği, özel anları yakalamanızı ve anında paylaşmanızı kolaylaştırıyor.

FullView 18:9 ekran

Alcatel FullView, TCL’in ödüllü ekran teknolojisinin ve üretim yeteneklerinin kullanıldığı en yeni ekran inovasyonu. 18:9 ekran formatı, 4.4 inç form inceliğinde 5 inçlik ekran özelliğiyle etkileyici bir görüntüleme deneyimi sunmasının yanı sıra daha konforlu bir tutuş ve kullanış rahatlığı sağlıyor.

“Sosyalliğe hazır” kamera özellikleri

Arkadaşları ve aileleriyle çektikleri fotoğraflarla hayatlarındaki özel anları paylaşmayı sevenler için tasarlanan Alcatel 8 MP flaşlı arka kamera (yazılım interpolasyonuyla) ve 5 MP ön kamera (yazılım interpolasyonuyla) özellikleriyle geliyor.

Alcatel 1 ayrıca, kullanıcıların Photo Booth, Social Square, Instant Collage ve One-Handed Mode gibi araçlarla hızlı ve eğlenceli bir şekilde fotoğraf çekmelerini, düzenlemelerini ve paylaşmalarını sağlayan “Social Mode” adlı bir sezgisel fotoğraf düzenleme özelliği de sunuyor.

Kullanıcılar Photo Booth’u kullanarak arkadaşlarıyla fotoğraf kabinindeymiş gibi çekim yaparak anında paylaşabilirler. Social Square, kullanıcılar hâlihazırda çektikleri fotoğrafları görüntülerken kamera vizörünü açık tutuyor. Böylece kullanıcılar, diledikleri her an yeniden fotoğraf çekmeye devam edebiliyorlar. One-Handed Mode ise kullanıcıların kendi rahatlıklarına göre ayarlayabilecekleri bir arayüz sayesinde tek elleriyle hızlı çekimler yapabilmelerini sağlıyor.

Android Oreo

Uygun fiyatlı akıllı telefon Alcatel 1 Android Oreo (Go sürümü) ile destekleniyor. Size iki kat daha fazla saklama alanı sağlamak üzere tasarlanan Android Oreo; Alcatel 1’in microSD yuvası sayesinde 32 GB genişletilebilir hafıza özelliğine ek olarak dâhili depolama alanını çok daha etkili kullanabilmeniz için boş alan da sunuyor.

Alcatel 1699 TL önerilen satış fiyatıyla piyasaya sunuldu. Daha fazla bilgi için burada.

HONOR’un En Yeni Telefonları HONOR 20 Ailesiyle Geliyor!