Asus Zenfone 3 Ailesinin Fiyatları Belli Oldu Asus Zenfone 3 Ailesinin Fiyatları Belli Oldu
Zenfone ile büyük başarıya imza atan Asus firması 3 farklı telefon ile gelecek olan Asus Zenfone 3 serisinin fiyatları ile büyük bir şaşkınlık yarattı. Asus Zenfone 3 Ailesinin Fiyatları Belli Oldu
Zenfone serisi ile büyük başarıya imza atan Asus firması 2 yıl içinde 30 milyon telefon satışı gerçekleştirdiğini duyurdu. Bugün yapılan bir toplantıda Asus 3 farklı telefon ile gelecek olan Asus Zenfone 3 serisinin telefonlarını tanıttı ve tahmin edilenden daha düşük olan satış fiyatları ile büyük bir şaşkınlık yarattı.
fragtist zenfone 3
Yeni gelecek olan telefonlar Zenfone 3, Zenfone 3 Ultra ve Zenfone 3 Deluxe olarak adlandırılmış. Zenfone 3, Snapdragon 625, 3 GB RAM ve 32 GB Hafıza özelliklerine sahip ve fiyatı 249$. Zenfone 3 Ultra ise 6,8 inç ekran, 23 megapiksel kamerası, 4600 mAh pil ve 5 adet hoparlörü ile 479$ fiyatı satışa sunulacak. Telefon ekranından video ve tv izlemek isteyenler için özel olarak tasarlanmış bir telefon olması ile Zenfone 3 Ultra ilgi çekiyor. Serinin son üyesi ise Zenfone 3 Deluxe işlemci olarak Snapdragon 820’yi içerisinde barındıracak. Beklenenden düşük olan 499$’lık satış fiyatı ile adından söz ettireceğe benziyor.
Kaynak : SilikonVadisi


Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.