Casper Yeni VIA E3 Akıllı Telefonunu Piyasaya Sürüyor Casper Yeni VIA E3 Akıllı Telefonunu Piyasaya Sürüyor
Casper’ın yeni akıllı telefonu VIA E3, fiyat performans segmentinde öne çıkıyor. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Casper Yeni VIA E3 Akıllı Telefonunu Piyasaya Sürüyor

Casper’ın yeni akıllı telefonu VIA E3, fiyat performans segmentinde öne çıkıyor.

Casper kırmızısı

Casper, ilk kırmızı renkli telefonunu VIA E3 modeliyle sunuyor. Kırmızı renk seçeneğine, mavi ve siyah alternatifleri ile yansıtmalı arka kapak tasarımı eşlik ediyor. Kullanıcıların tarzlarına göre 3 farklı renk çeşidiyle geliyor VIA E3.

Damla U çentik tasarımlı 

Yeni telefon 5.71’’ HD+ damla U çentik ekran dizaynı ile ergonomik hale getirildi. VIA E3, kullanıcıların sosyal medyaya göz atarken, oyun oynarken veya video izlerken daha fazla ayrıntıya net şekilde ulaşmasına imkan tanıyor.

Çift arka kamera

VIA E3, çift arka kamerası sayesinde sosyal medya için fotoğraflar çekmeyi kolaylaştırıyor.  13 + 2 MP çift arka kamerası ile güzel fotoğraflar çekerken, HDR modu ile çekilen fotoğraflar gerçek renkleri yansıtabiliyor. Yeni akıllı telefon, f/2.0 diyafram boyutu ile ışığı daha fazla algılayarak daha canlı ve kaliteli fotoğraflar yakalamaya da olanak sağlıyor. Ön kamerada desteklenen yüz güzelliği ve portre modu sayesinde, selfie çekimler daha güzel hale geliyor.

Dört çekirdekli işlemci

Casper VIA E3’te bulunan Helio A22 işlemci kullanıcılara daha akıcı bir deneyim sunuyor, 2.0 Ghz hızındaki işlemci ve 2 GB RAM ile entegreli bir şekilde çalışarak bir telefondan günlük kullanımda beklenilen her işlevi sorunsuz karşılıyor. 32 GB dahili ve 256 GB’a kadar arttırılabilir hafızası ile fotoğraf ya da uygulamaları istenilen şekilde depolama imkanı sunan VIA E3, 12 nm işlemcisi ile kullanıcıları hem performans hem pil olarak yarı yolda bırakmıyor.

Android 

Android 9.0 Pie işletim sistemi ve Casper’a has ara yüze sahip olan telefon, verimli ve akıllı bir kullanım deneyim sunuyor. Yüz tanıma algoritması sayesinde cihazın güvenliğini iki katına çıkartan telefonun 3200 mAh batarya kapasitesi ve 12 nanometre işlemci teknolojisi, batarya optimizasyonu sağlıyor. VIA E3, çift SIM özelliğiyle de yarı yolda bırakmıyor.

Telefonun tavsiye edilen satış fiyatı 1299 TL.

İkinci El Telefon Satışında Neler Oluyor? Etraf Karıştı!