Casper Yeni VIA F3 Akıllı Telefonunu Satışa Sundu Casper Yeni VIA F3 Akıllı Telefonunu Satışa Sundu
Casper’ın yeni akıllı telefonu Casper VIA F3 tüketicilerle buluştu. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Casper Yeni VIA F3 Akıllı Telefonunu Satışa Sundu

Casper’ın yeni akıllı telefonu Casper VIA F3 tüketicilerle buluştu.

Kamera sistemi

Telefonda bulunan 12 MP + 13 MP + 2 MP boyutunda üç arka kamera öne çıkan özelliklerin başında geliyor. Üçlü kamera sistemi, 120 derece geniş açıyla fotoğraf çekebilme fırsatı sunuyor.

Ekran

Casper VIA F3 yüzde 80.4 ekran gövde oranı ve 6.26’’ ekran boyutu bulunuyor. Damla çentik tasarımlı ekran oyun oynarken, sosyal medyada gezinirken ve video izlerken daha fazla ayrıntının görünür olmasını sağlıyor.

Batarya

Yeni modelin bataryası yapay zeka optimizasyonu ile geliyor ve 4000 mAh kapasite sunuyor. Böylece ortalama bir kullanıcı için yaklaşık 2 günlük bir kullanım ömrü sağlanıyor.

Performans

Casper VIA F3’te bulunan yapay zeka destekli MediaTek Helio P22 işlemci 2.0 Ghz frekans hızı ve 8 çekirdeğiyle hızlı çalışabiliyor. Bununla birlikte işlemcide bulunan 12 nanometre, 14 nanometre kullanan diğer modellere göre daha fazla batarya optimizasyonu sağlıyor.

Tasarım

Telefon, Kuzey Işıkları’ndan ilham alan cam parlaklığındaki tasarımı ile gece yarısı mavisi rengine sahip. VIA F3, 2.5D kavisiyle ergonomik bir yapıda ve ele rahatça oturuyor.

Telefonun tavsiye edilen satış fiyatı 2199 TL olarak belirlenmiş.

Xiaomi Mi 9T | Gelecekten Gelen Telefon!