HUAWEI, P smart 2019 Reklam Filmiyle Effie Ödülü Kazandı HUAWEI, P smart 2019 Reklam Filmiyle Effie Ödülü Kazandı
Huawei’nin P smart 2019 reklam filmi, bu yıl 11.’si yapılan Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda ödüle layık görüldü. HUAWEI, P smart 2019 Reklam Filmiyle Effie Ödülü Kazandı

Huawei’nin özellikle sosyal medyada çok ses getiren P smart 2019 reklam filmi, bu yıl 11.’si yapılan Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda ödüle layık görüldü. Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle düzenlediği Effie Ödülleri, pazarlama ve iletişim alanında dünyanın en zorlu ve itibarlı yarışması olarak kabul ediliyor.

P smart 2019 TV reklam filmi, Huawei’nin Türkiye’de çektiği ilk reklam filmi olma özelliğini taşıyor. Şanlıurfa Halfeti, Bitlis Güroymak, Antalya Tazı Kanyonu lokasyonları ile Kurtalan Ekspres treninde çekimleri yapılan reklam filmi, sosyal medyada da tüketicilerden büyük beğeni aldı. Sadece YouTube’da 12 milyondan fazla seyredilen reklam filminin özellikle müziği çok konuşuldu. Huawei P smart 2019 için özel hazırlanan müzik, YouTube üzerinde ve farklı farklı kanallarda milyonlarca kere dinlendi.

Bu yıl “Şimdi Rakamlar” diyerek rakamsal değerlere ve kanıtlanabilirliğe verdiği önemi öne çıkaran Effie Türkiye Reklam Etkinliği Ödülleri’nde çalışmalar; reklam sektörünün önde gelen isimleri, profesyonel marka yöneticileri, araştırmacılar, halkla ilişkiler uzmanları ve akademisyenlerden oluşan 17 kişilik jüri tarafından değerlendirildi.

Nokia 5.1 Plus’ın Pili ve Performansı Tam Gün Yetiyor mu?