Huawei P30 Pro Türkiye Reklamı Yayınlandı Huawei P30 Pro Türkiye Reklamı Yayınlandı
Huawei P30 Pro reklam filminde, P smart 2019 reklam filminde olduğu gibi yine Türkiye’nin saklı güzellikleri ön plana çıkarılıyor. Huawei P30 Pro Türkiye Reklamı Yayınlandı

Herkese #BaktığındanFazlasınıGör diyen HUAWEI P30 Pro; Leica Dörtlü Kamera Sistemi, 50x yakınlaştırma sunan SuperZoom özelliği, yüzde 40 daha fazla ışık hapseden SuperSpectrum sensörü ve mükemmel gece fotoğrafçılığı performansıyla kullanıcılara gözle göremeyecekleri detayları dahi gösterebileceğine dikkat çekiyor. Telefona TIPA (Technical Image Press Association) tarafından “Dünyanın En İyi Kameralı Akıllı Telefonu” ünvanı da verilmişti.

Huawei P30 Pro reklam filminde, P smart 2019 reklam filminde olduğu gibi yine Türkiye’nin saklı güzellikleri ön plana çıkarılıyor. İzleyiciler; baktığından fazlasını görmeye, yeni rotalar keşfetmeye ve fotoğrafçılık konusunda en iyiyi deneyimlemeye davet ediliyor.

Pure ve Kala Film imzası taşıyan tanıtım filmi, HUAWEI’nin stratejisinden prodüksiyonuna kadar her aşaması Türkiye’de hazırlanmış bir başka lansman filmi. 10 günde tamamlanan çekimlerde Kayseri’nin Yılkı Atları’yla ünlenmiş Hürmetçi Sazlığı, Antalya’nın doğal güzellikleriyle büyüleyen Kekova Körfezi ve son zamanlarda doğasıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Rize’nin Huser Yaylası gösteriliyor.

Filmi aşağıdan izleyebilirsiniz.

Huawei, Ark OS İsmini Tescil Ettirdi!