Samsung’un Yeni Dayanıklı Akıllı Telefonu: Galaxy Xcover 4 Samsung’un Yeni Dayanıklı Akıllı Telefonu: Galaxy Xcover 4
Samsung, zorlu koşullara dayanıklı yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy Xcover 4’ü Türkiye’de satışa sundu. Samsung’un Yeni Dayanıklı Akıllı Telefonu: Galaxy Xcover 4

Samsung, zorlu koşullara dayanıklı yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy Xcover 4’ü Türkiye’de satışa sundu.

Galaxy Xcover 4, IP68 ve MIL-STD 810G standartlarına uygun yapısıyla zorlu koşullara dayanacak bir sağlamlık sunuyor. Üretim tesislerinde veya sahada çalışanların yanı sıra oldukça dayanıklı bir akıllı telefon sahibi olmak isteyen kullanıcılara da hitap ediyor. IP68 sertifikası ile 1.5 metre derinlikte 30 dakikaya kadar dayanıklı çalışabilen Galaxy Xcover 4, önceki modellerine kıyasla artırılmış ekran hassasiyeti sayesinde, saha mühendisleri, fabrika çalışanları ve inşaat ekipleri gibi proje çalışanlarına hizmet verebiliyor.

Sağlam özellikler

Sahada çalışan kişilerin işlerini güvenle yapabilmesi için eldivenle bile kullanılabilen Galaxy Xcover 4’te sezgisel sabit tuşlar yer alıyor. Sezgisel sabit tuşlar (Menü, Ana Sayfa, Geri) eldiven veya ıslak elle bile çalıştırılabiliyor. Xcover tuşu, erişimi kolaylaştırmak ve verimi arttırmak için LED fener veya kamera dahil en sık kullandığınız uygulamaları atayarak, ihtiyacınız olduğunda daha işlevsel ve kolay bir kullanım sağlıyor. Gücünü 1.4 GHz’lik işlemcisinden ve 2 GB RAM’den alan Galaxy Xcover 4; sahada, üretim ve depolama tesislerinde yer alan ekiplerin iş ihtiyaçlarını karşılayacak, grafik ve görüntü özellikleri ile büyüleyici kullanıcı deneyimi sağlıyor. Galaxy Xcover 4, çalışma ve kullanım ortamındaki zorlukları aza indirip verimi artırmaya büyük katkı sağlıyor.

Telefonda entegre NFC özelliği bulunuyor. Dikkat çeken bir diğer önemli özellik ise değiştirebilir pile sahip olması. İş seyahatinde veya sahada elektrik kaynağı bulamadığınızda telefonunuzun pilini değiştirip daha uzun süre işinize odaklanabilirsiniz.

Gelişmiş kamera desteği

Galaxy Xcover 4, yüksek çözünürlüklü, gelişmiş 13 MP arka ve 5 MP ön kamerasıyla detayları yakalayabiliyor. Güçlü LED flaşı ile düşük aydınlatmalı iş ortamlarında dahi net görüntüler sağlıyor.

Dayanıklı gövdesiyle fark yaratan Samsung Galaxy Xcover 4’ün tavsiye edilen perakende satış fiyatı ise 1.999 TL olarak duyuruldu.

Yeni telefonu Samsung Online Mağazasından satın alabilirsiniz. Daha detaylı bilgiye https://www.samsung.com/tr/business/smartphones/galaxy-xcover4-g390f/ ulaşabilirsiniz.

Teknik özellikler:

  Galaxy Xcover4
Ekran 5.0” HD (1280×720) TFT
Kamera 13MP(F1.9) + 5MP(F2.2)
Kasa 145.9 x 73.1 x 9.7mm, 172 gram
AP Dört Çekirdek 1.4GHz
Hafıza[4] 2GB RAM + 16GB dahili hafıza, microSD ile 256 GB’a kadar
Pil 2,800mAh*

* Üçüncü parti laboratuvar koşullarında test edilen tipik değer. Tipik değer IEC 61960 standardına göre test edilen batarya numuneleri arasındaki kapasite sapması dikkate alınarak hesaplanmış ortalama değerdir. Anma (asgari) kapasitesi 2,800 mAh’dir. Gerçek batarya ömrü ağ ortamına, kullanım kalıbına ve diğer faktörlere göre değişkenlik gösterebilir.

OS Android 8.1
LTE FDD B1,B3,B5,B7,B8,B20 (EUR)

B1,B3,B5,B7,B8,B28 (SEA)

TDD B38, B40

WCDMA B1, B2, B5, B8

GSM 1900/1800/900/850

Bağlantı BT 4.2, Wi-Fi a/b/g/n(2.4+5GHz),

WiFi Direct, NFC (UICC)

   
Sensor İvmeölçer, Jeomanyetik Sensör, Yakınlık Sensörü, RGB Işık Sensörü
Ses MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
Video MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM
Yeni Damla Çentikli Akıllı Telefon Honor 8A Türkiye’de!