Turkcell Müzik Yenilendi! Turkcell Müzik Yenilendi!
Bünyesinde yerli/yabancı 3,5 milyondan fazla şarkı bulunduran Turkcell Müzik yenilendi. Akıllı telefon ve tabletlerden, internet bağlantısı olmadan da müzik dinlenilmesini sağlayan sevis, bu anlamda... Turkcell Müzik Yenilendi!

Bünyesinde yerli/yabancı 3,5 milyondan fazla şarkı bulunduran Turkcell Müzik yenilendi.

Akıllı telefon ve tabletlerden, internet bağlantısı olmadan da müzik dinlenilmesini sağlayan sevis, bu anlamda Spotify ve Deezer’a iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Turkcell kullanıcılarına kota derdi olmadan müzik dinleme olanağı sunan Turkcell Müzik, yenilenen mobil uygulaması ile şarkıları listeleme, beğenilen listeyi paylaşma ve arkadaşların listelerini dinleyebilme gibi özelliklere de kavuştu.

Uygulama içerisinde pek çok liste de yer alıyor: Bu listeler arasında “Aşk Şarkıları”, “En Sevilen Parti Şarkıları” ve “Çocuklar İçin Şarkılar” gibileri mevcut. Bu listeler sürekli güncelleniyorlar ayrıca. Bunun haricinde yerli-yabancı olarak ayrılan ve pop, nostalji, arabesk, chill-out gibi 14 farklı tür altında sınıflandırılan şarkılar ise, Turkcell Müzik’in oluşturduğu “Radyolar” aracılığıyla dinleyicileri ile buluşuyor.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Semih İncedayı, yenilenen Turkcell Müzik platformu ile ilgili şu açıklamalarda bulunmuş: “Turkcell olarak biz daima, teknolojiyi kullanarak insanların hayatlarına değer katmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken de müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri bizim için belirleyici oluyor. Turkcell Müzik uygulamasıyla müzikseverlere kolaylıkla kullanabilecekleri, içerisinde milyonlarca şarkıyı barındıran bir platform sunuyoruz. Bu platform ile kullanıcılar, akıllı telefon, tablet ya da bilgisayarlarından Türkiye’nin en geniş yerli müzik arşivlerinden birisine erişerek diledikleri şarkıyı dinleyebiliyorlar. Üstelik yenilenen platformumuzda üyelerimiz müzik dinlerken mobil cihazlarındaki internet kotalarından da harcamıyorlar. Ayrıca, “çevrimdışı dinleme” özelliği ile internet bağlantısı olmadığı anlarda bile kullanıcılarımıza kesintisiz müzik dinleme keyfi sunuyoruz. Bu sayede müzikseverler artık metro ve uçak gibi internetin olmadığı anlarda da sevdikleri şarkıları dinlemeye devam edebiliyorlar.

Tüm bunların yanı sıra platformun sahip olduğu “Müzik Arşivim” de, müzikseverlerin son 6 ay içerisinde mobil cihazlarından ya da bilgisayarlarından aldıkları tüm şarkıları görüntülemesini ve dinlenebilmesini sağlıyor.

Servisin ücretlendirme seçenekleri de şu şekilde arkadaşlar:

turkcell-muzik-fiyatlandirmaYiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.