Kategoriler

Twitter’da Büyük Değişiklik!

Twitter kullanıcılarına bir haberimiz var fakat iyi mi yoksa kötü mü desek bilemedik…

Twitter kullanıcılarına bir haberimiz var fakat iyi mi yoksa kötü mü desek bilemedik. Eğer twitter sayfanızın görünüşüne çok özen gösteriyorsanız, en sevdiğiniz görseli de arka plan görseli olarak ayarladıysanız artık o görseli kısmen de olsa unutabilirsiniz. Twitter tüm kullanıcılarının sayfalarından arka plan görselini kısmen kaldırıyor.

Fakat şöyle bir detay var: Bir twitter sözcüsü’nün söylediğine göre arkaplan görsellerini ana ve zaman tüneli bölümlerinden kullanıcı gözetmeksizin kaldırıyor. Artık arkaplan görseli sadece giriş yapmış olan kullanıcıların görebileceği şekilde ayarlanmış. Konu ile ilgili olarak detaylı bilgi ve yardım Twitter yardım sayfasından edinilebiliyormuş.

Biz değişikliği denemek için ayarlardan kontrol ettik, arka plan görselimiz halen yerinde duruyordu. Fakat giriş yapılmamış başka bir tarayıcıdan sayfayı kontrol ettiğimizde görselin olmadığını gördük.

Twitter’ın neden böyle bir yola başvuduğu, neden böyle bir değişikliğe gittiği henüz açıklık kazanmış değil. Konu ile ilgili gelişmeler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Görüntülenmeler:
5
İlgili etiketler:
· ·
İlgili Kategoriler
Haber · Mobil · PC · Telefon