Gigabyte Xtreme Gaming XC700W ATX Kasasını Duyurdu Gigabyte Xtreme Gaming XC700W ATX Kasasını Duyurdu
Gigabyte, oyuncular için özel üretilen yeni Full Tower ATX Kasasını Extreme Gaming markası ile beraber duyurdu. Gigabyte Xtreme Gaming XC700W ATX Kasasını Duyurdu

Gigabyte, yeni full tower ATX Kasasını Extreme Gaming markası ile beraber duyurdu.  Gigabyte Xtreme Gaming XC700W’nin keskin kenarlı dizaynı estetikte uzak olsa da, elindeki RGB LED ışıklandırma ve siyah camlı panel kozlarını elinde tutmayı başarıyor. Gigabyte’a göre XC700W; “Suyla soğutmada en iyi çözüm”

Soğutmanın yüksek performans oyuncu sistemleri için önemli bir araç olduğunu düşünürseniz, Gigabyte’ın XC700W’ı sıvı soğutma açısından kullanıcısına bolca seçenek sağlıyor. Sadece radyatörler değil, havayla soğutmada da kullanmak için kasada bolca yeriniz mevcut.

 

fragtist-gigabyte-2

XC700W aynı zamanda 8 farklı genişletme slotu destekliyor. Bu slotlara 3 adet sabit disk koymak mümkün,. Anakartın arkasında da 2 adet sabit disk için yer bulunuyor. Kasanın ön kısmında ise 2x USB 3.0, 2x USB 2.0 ve Güç ve LED tuşlarının yanında HD Audıo I/O bulunuyor. LED’lerden bahsetmişken, RGB renklerini Xtreme Engine üzerinden çalıştırıyor. Böylece evde bulunan diğer Xtreme Gaming ailesi cihazlarda senkronize çalışıyorlar.

Kasa içi içi maksimum uyumluluk seviyeleri ise şöyle;

  • İşlemci Soğutucu Yüksekliği: 170mm
  • VGA Kart Uzunluğu: 430mm
  • ATX Güç Kaynağı Uzunluğu: 220mm

Cihaz hakkında ise henüz fiyat ve çıkış tarihi bilgisi bulunmuyor.

SteelSeries Rival 500 Oyuncu Faresi İncelemesi