Bu monitör oyunu kazandırır! | BenQ ZOWIE XL2746S incelemesi Bu monitör oyunu kazandırır! | BenQ ZOWIE XL2746S incelemesi
Zowie’nin eSpor camiasını hedefleyerek geliştirdiği XL serisi oyuncu monitörleri ailesinin en son üyesi XL2746S bu videoda konuğumuz oluyor. 240Hz yenileme hızına ek olarak 0.5ms... Bu monitör oyunu kazandırır! | BenQ ZOWIE XL2746S incelemesi

Zowie’nin eSpor camiasını hedefleyerek geliştirdiği XL serisi oyuncu monitörleri ailesinin en son üyesi XL2746S bu videoda konuğumuz oluyor.

240Hz yenileme hızına ek olarak 0.5ms tepki süresi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran monitör özellikle rekabetçi FPS oyunlarında kullanıcısına büyük artılar katan güçlü bir donanıma sahip.

Karanlık noktaları aydınlatan black equalizer, renkleri doğal bir şekilde ayarlamanızı sağlayan color vibrance ve en önemlisi Zowie’nin yeni teknolojisi DyAc+ yani dynamic accuracy sayesinde ghostingi adeta sıfır noktasına indirebilen bu monitör gerçekten oyunu oynarken size avantajlar sunmayı başarıyor.

İşte tüm bu özellikleri ve daha fazlası ile BenQ ZOWIE XL2746S’nin tüm detaylarına yakından bakıyoruz.

Ürün hakkında detaylı bilgi için; https://bit.ly/3hQuiBX adresini ziyaret edebilirsiniz!

İyi seyirler!

 Berat Berkan Topal

Midtown Madness ve Red Alert 2 ile başlayan bilgisayar macerasına heyecanından hiç bir şey kaybetmeden devam eden bir "teknoloji gurmesi".