Crysis 3 Video İncelemesi Crysis 3 Video İncelemesi
Şimdiye kadar yapılmış en iyi Crysis oyunu karşınızda. Ama herşeyin de bir bedeli var. Crysis 3 videosuna sığdıramadıklarımız: – Tek kişilik mod da giysinizi... Crysis 3 Video İncelemesi

Şimdiye kadar yapılmış en iyi Crysis oyunu karşınızda. Ama herşeyin de bir bedeli var.

Crysis 3 videosuna sığdıramadıklarımız:

– Tek kişilik mod da giysinizi geliştirebileceğiniz upgrade paketleri bulup bununla farklı yetenekler açabiliyorsunuz.

– Oyundaki otomatik taretleri, mayınları ve kapıları hacklemek için basit ama gerçek zamanlı bir oyun oynuyorsunuz. Yani başınıza kurşun yağarken düşmanın içerisine adım attığı bir mayın tarlasını gerçek zamanlı olarak hackleyip bir anda hepsini imha edebilirsiniz.

– Silahınızın üzerindeki parçaları değiştirerek ihtiyacınıza uygun olanını takabiliyorsunuz ama bu da gerçek zamanlı olarak çalışıyor. Uzaylıların silahlarını kullanabiliyorsunuz.

– Gene uzaylıların bulunduğu alanda erişebileceğiniz pillerle giysinizi fazladan şarj edip bir süreliğine sınırsız zırha ve enerjiye kavuşabiliyorsunuz.

– Çok oyunculu modda hunter modu bu tip oyunlara yepyeni bir tarz kazandırıyor. Mutlaka oynamalısınız.Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.