Gerçek Siyah | ASUS Vivobook ProX 16 OLED N7600PC İncelemesi Gerçek Siyah | ASUS Vivobook ProX 16 OLED N7600PC İncelemesi
Bugün bir başka OLED teknolojisini etkili bir şekilde kullanan konuğumuz var. ASUS Vivobook ProX 16 OLED N7600PC inceleme konuğumuz. OLED teknolojisi her bir pixeli... Gerçek Siyah | ASUS Vivobook ProX 16 OLED N7600PC İncelemesi

Bugün bir başka OLED teknolojisini etkili bir şekilde kullanan konuğumuz var. ASUS Vivobook ProX 16 OLED N7600PC inceleme konuğumuz. OLED teknolojisi her bir pixeli tek tek kontrol edilebiliyor. Hep birlikte yanıp sönen LED Teknolojisinin aksine OLED teknolojisinde ise her bir pixel kendi başına hareket ediyor ve tamamen sönerek gerçek siyah renginin elde edilmesini sağlıyor.

Bu noktada ASUS’un OLED teknolojisi tercih etmesinin birkaç kritik sebebi var. %100 DCI-P3 renk gamı desteği, içerik üreticileri için, oyun oynayanlar ve gündelik kullanım için çok kullanışlı. Aynı şekilde gözlerimize %70 oranında daha az zarar veriyor. Vivobook ProX 16 DisplayHDR desteği ile siyahlar gerçek siyah 0.2 ms süper hızlı tepkiselliği var.

Fragtist Discord: https://discord.gg/hbeTvDDtJk

Arayı Kapatalım #1 | Murat SönmezBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.