Güç’e Denge Getirmeye Çalışmak LEGO Star Wars // Misafir Çocuğu Güç’e Denge Getirmeye Çalışmak LEGO Star Wars // Misafir Çocuğu
Misafir Çocuğu video serimizin yeni konuğu LEGO Star Wars: The Force Awakens. Asus MG 24 inç Freesync monitörü de deneme fırsatı doğdu bize. Güç’e Denge Getirmeye Çalışmak LEGO Star Wars // Misafir Çocuğu

Misafir Çocuğu video serimizin yeni konuğu LEGO Star Wars: The Force Awakens.

Sonat ve Ceyda bu sefer aynı tarafta olmayı başarıyor ve Güç’ü farklı boyutlara taşıyorlar! Co-op LEGO keyfi yaşamak istiyorsanız ve SW evrenini biraz daha komedi unsurlarıyla süslü halde görmek istiyorsanız, bu oyun size göre demektir.

Özellikle PS4 platformunda oynanışı son derece rahat olan oyunun, uzay gemilerini kontrol etme kısmı inanılmaz eğlenceli. Her ne kadar görünüşte LEGO oyunları “komedi” unsurunu ön plana çıkarsa da filmde olmayan birçok içeriği LEGO Star Wars: The Force Awakens’ta görmek, sizi bu oyuna bir adım daha yaklaştıracaktır. Oyunun genel yapısı TPS bakış açısına sahip. Karakterler arası geçiş yapıyor ve bazı bulmacaları da doğru karakterle çözmemiz gerekiyor. Han Solo’nun silah kullanımında daha başarılı olması veya Chewbacca’nın daha güçlü olması, her bölümde farklı amaçlarla kullanılıyor.

Asus MG 24 inç Freesync monitörü de deneme fırsatı doğdu bize, hadi yine iyiyiz.

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.