İncelediğim ürünü hediye ediyoruz! | Yastıklarında soğutucu jel olan oyuncu kulaklığı! İncelediğim ürünü hediye ediyoruz! | Yastıklarında soğutucu jel olan oyuncu kulaklığı!
Hepinize selamlar dostlar! Bu video da başta ses ürünleri, çeşitli akıllı telefon ve araç aksesuarları ile tanıdığımız Anker markasının oyuncular için tasarladığı Soundcore Strike... İncelediğim ürünü hediye ediyoruz! | Yastıklarında soğutucu jel olan oyuncu kulaklığı!

Hepinize selamlar dostlar!

Bu video da başta ses ürünleri, çeşitli akıllı telefon ve araç aksesuarları ile tanıdığımız Anker markasının oyuncular için tasarladığı Soundcore Strike 3 kulaklığına yakından bakıyoruz.
Bu kulaklığın her ne kadar sanal 7.1 çevresel ses sunan kendine ait bir ses kartı ve oldukça kaliteli 52mm çapında güçlü sürücüleri olsa da, asıl dikkati çeken yanı, soğutucu jel özelliğine sahip kulak yastıklarına sahip olması diyebiliriz.
Bunların yanında fiyat/performans ürünü olmasıylada ön plana çıkan Strike 3 modeli ile ilgileniyorsanız, inceleme videomuzu izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz!

Ayrıca videoda incelediğimiz Anker Soundcore Strike 3 kulaklığını kazanma şansını yakalamak istiyorsanız; youtube kanalımıza abone olup, Instagram ID’iniz ile birlikte bu videoya yorum olarak yazın.
Kazanan bir hafta sonra instagram sayfamızdan açıklanacaktır!

İyi seyirler!Berat Berkan Topal

Midtown Madness ve Red Alert 2 ile başlayan bilgisayar macerasına heyecanından hiç bir şey kaybetmeden devam eden bir "teknoloji gurmesi".