Ne Olacak Bu Lost Ark! | İnceleme olmayan İnceleme? Ne Olacak Bu Lost Ark! | İnceleme olmayan İnceleme?
Son günlerin en popüler konularından biri olan, Amazon Game Studios ve Smilegate’in getirmiş olduğu, Lost Ark hakkında Burak ve Sonat bol bol muhabbet etmeye... Ne Olacak Bu Lost Ark! | İnceleme olmayan İnceleme?

Son günlerin en popüler konularından biri olan, Amazon Game Studios ve Smilegate’in getirmiş olduğu, Lost Ark hakkında Burak ve Sonat bol bol muhabbet etmeye karar verdiler. Tüm oyun hakkında adeta iyi, kötü ve çirkin (!) kısımları enine boyuna tartıştılar. Bu kadar kapsamlı olan bir oyuna inceleme çekmek için erken olduğuna karar verdikleri için inceleme olmayan incelemesine hoş geldiniz.

Not: Video esnasında bazı hışırtılar duyabilirsiniz. Ses ayarlarınızla oynamayınız sesin kaynağının Sonat’ın mikrofona sürten sakallarından çıktığını tespit ettik.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.