No70 Eye of Basir Ekibine Sorduk “Ayıp Değil mi, Neden Korkutuyorsunuz İnsanları?” No70 Eye of Basir Ekibine Sorduk “Ayıp Değil mi, Neden Korkutuyorsunuz İnsanları?”
No70 Eye of Basir ekibi ile keyifli bir sohbet yaptık. Korkutmayın insanları ayıp dedik ama bizi dinlemediler, cahilsiniz dediler. No70 Eye of Basir Ekibine Sorduk “Ayıp Değil mi, Neden Korkutuyorsunuz İnsanları?”

Steam üzerinden çıkış yapacak olan Türk korku oyunu No70: Eye of Basir, demosuyla şimdiden birçok oyuncunun kalbini yerinden oynatmayı başardı. Biz de sorduk “arkadaşım, neden insanları korkutuyorsunuz? Ayıp değil mi?” Onlar da dedi ki “değil tabii ki cahil misiniz?”. Sonra kavga ettik falan ekiple, ortalık karıştı tabii. Neyse, siz en iyisi videoyu izleyin, güzel sıkıştırdık ama.

İyi seyirler.

► Facebook: https://www.facebook.com/fragtistcom
► Twitter: https://twitter.com/Fragtist
► Google+: http://goo.gl/XncGVZ
► Twitch: http://www.twitch.tv/fragtist
► Youtube: https://www.youtube.com/user/Fragtist

No70: Eye of Basir Demosunu OynadıkCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.