Resident Evil 7 Oynayabilmek #4 – VUR KAFASINA KAFASINA VUR! // Misafir Çocuğu Resident Evil 7 Oynayabilmek #4 – VUR KAFASINA KAFASINA VUR! // Misafir Çocuğu
Resident Evil 7 maceramız kaldığı yerden devam ediyor. Capcom'un sevilen korku oyununda hayatta kalmak, gittikçe zorlaşıyor. Resident Evil 7 Oynayabilmek #4 – VUR KAFASINA KAFASINA VUR! // Misafir Çocuğu

Resident Evil 7 maceramız kaldığı yerden devam ediyor. Capcom‘un sevilen korku oyununda hayatta kalmak, gittikçe zorlaşıyor.

Baker ailesinin psikopatlıkları devam ediyor. Klavyenin başına CepEjderi geçiyor ve doğal olarak korkuyu iliklerimize kadar hissediyoruz, kısmen… RE7’nin korku dolu ambiyansının yanında bir de bulmaca konusunda çılgın gibi anahtar peşine düşüyoruz.

İyi seyirler millet!

► Facebook: https://www.facebook.com/fragtistcom
► Twitter: https://twitter.com/Fragtist
► Google+: http://goo.gl/XncGVZ
► Twitch: http://www.twitch.tv/fragtist
► Youtube: https://www.youtube.com/user/Fragtist

Resident Evil 7 Oynayabilmek #3 – KADIN BİZİ GÖRDÜ! // Misafir ÇocuğuCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.