World of Warcraft’a ŞİMDİ başlamalı mı? 6 aylık abonelik hediye ediyoruz! World of Warcraft’a ŞİMDİ başlamalı mı? 6 aylık abonelik hediye ediyoruz!
Uzun zamandır başlamak istediğimiz video serimize World of Warcraft ile adım atıyoruz. Bu videoda 6 aylık abonelik hediye ediyoruz. Aynı zamanda Shadowlands çıktığından bu... World of Warcraft’a ŞİMDİ başlamalı mı? 6 aylık abonelik hediye ediyoruz!

Uzun zamandır başlamak istediğimiz video serimize World of Warcraft ile adım atıyoruz. Bu videoda 6 aylık abonelik hediye ediyoruz. Aynı zamanda Shadowlands çıktığından bu yana edindiğimiz tecrübeleri de sıralayarak şunları anlatıyoruz: Yeni paket ne kadar iyi? Alt kasmak ne kadar zor yada kolay Thorgast neden zor Hangi add-on’ları kullanıyoruz Hangi donanımları kullanıyoruz Hem World of Warcraft’a başlayacaklara bir rehber olması açısından hem de 6 aylık World of Warcraft aboneliği isteyenler için iyi bir fırsat. Not. 11. dakika gibi Maw’da koşulmuyor demişiz. Binek kullanılmıyor demek istemiştik. Ama o da yeni “işkence” ile alınabiliyor. Videoda bahsettiğimiz Steel Series Mouse Rival 500 ve A4TechX7 G800V klavye. Çekiliş sonucunu 1 hafta sonra açıklayacağız. Bizi takip etmeyi unutmayın:

https://www.youtube.com/channel/UCl4i…

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.