SUPERHOT – Fragtist Ofis VR Challenge – Bölüm 11 SUPERHOT – Fragtist Ofis VR Challenge – Bölüm 11
VR oyunlarında gözden kaçmayan isimlerden biri olan SUPERHOT, oldukça eğlenceli dakikalar yaşatabiliyor. Detaylar videomuzda. SUPERHOT – Fragtist Ofis VR Challenge – Bölüm 11

VR oyunlarında gözden kaçmayan isimlerden biri olan SUPERHOT, oldukça eğlenceli dakikalar yaşatabiliyor. Üstelik genelde zor zamanlara rağmen, doğru şekilde taktik uygularsanız, kendinizi bambaşka bir evrende bulabiliyorsunuz (kısmen).

FPS oyunu olan SUPERHOT’ı VR dışında normal PC platformlarında da deneyimleyebilirsiniz ancak VR tarafında gerçekten eğlenceli. Zaman manipilasyonu yapıyor ve düşmanlarımızdan sıyrılırken, doğru hamlelerle dikkatli şekilde hareket etmeye çalışıyoruz. Eh durum böyle olunca, ofiste de ortalık iyice karıştı ve açıkçası bugüne kadar oynadığımız birçok VR oyunu bir yana, SUPERHOT bir yana diye düşünmedik değil hani.

İyi seyirler.

► Facebook: https://www.facebook.com/fragtistcom
► Twitter: https://twitter.com/Fragtist
► Google+: http://goo.gl/XncGVZ
► Twitch: http://www.twitch.tv/fragtist
► Youtube: https://www.youtube.com/user/Fragtist

Redout – Fragtist Ofis VR Challenge – Bölüm 10Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.