Kategoriler

Heroes of the Storm İçin İki Yeni Karakter: Varian Ve Ragnaros

Heroes of the Storm için iki yeni karakter duyuruldu. Yeni kahramanlar Varian Wrynn ve Ragnaros. Detaylar haberimizde.

Blizzard‘ın kendi oyunları için büyük duyuruları yaptığı BlizzCon 2016 başladı. İlk büyük açıklama Heroes of the Storm oyunundan geldi. Yeni bir Brawl haritası ve iki yeni karakter açıklandı.

Blackheart’s Revenge adındaki Brawl haritası haftaya oyunda olacak. Ayrıca World of Warcraft evreninden Varian ve Ragnaros‘da oyunun bir sonraki yeni kahramanları olacak. Varian, hem Assassin hem de Warriror sınıfı olarak oynanabilecek. Ragnaros ise kulelerini yerine geçebiliyor.

İki yeni karakter de PTR sunucularına yakın zamanda gelecek. Varian Wrynn, 15 Kasım tarihinde oyunda çıkışını gerçekleştirecek.  Ragnaros ise Aralık ayında çıkacak. Varian ve Ragnaros’un çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ayrıca 15 Kasımda HotS için bir etkinlik başlayacak. Eğer arkadaşlarınızla 15 oyun tamamlarsanız, HotS için yeni bir kahraman ve portre, Overwatch için kostüm, portre ve sprey kazanacaksınız. 30 oyun tamamlarsanız; ücretsiz kahramanlar, binek ve  30 günlük Stimpack kazanacaksınız. Daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

BlizzCon 2016’da Heroes of the Storm için duyurulacak haberleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

İşte Overwatch’un Sombra’sı