Kategoriler

İşte Yeni Overwatch Haritaları! Oyuna 4 Yeni Harita Geliyor!

Blizzard Overwatch 2’yi duyurdu bildiğiniz gibi. Ancak yeni oyuna gelecek birçok güncelleme ilk oyunda da oynanabilir olacak.

Blizzard, BlizzCon 2019’da Overwatch 2’yi duyurdu bildiğiniz gibi. Ancak yeni oyuna gelecek birçok güncelleme ilk oyunda da oynanabilir olacak. Bunlardan ilki dört yeni harita.

Geliştiriciler oyunun PvP rekabetçi modlarına dünyanın çeşitli şehirlerinden ilham alan dört yeni harita ekleyecek.

Yeni haritalardan ilki Toronto. Burası, yeni karakter Sojourn’un da memleketi olan Kanada’yı mekan edinen ilk harita aynı zamanda.

Özellikle yeni Push modu için tasarlanan Toronto haritası, büyük bir şehir merkezini baz alacak. Hokey oyuncusu heykeli ve buz gibi bir hava durumuyla gelecek olan yeni harita oyunculara Kanada atmosferini tam yaşatacak gibi görünüyor.

Rio de Janeiro da yeni haritalardan biri. Brezilya’nın meşhur kentinin öne çıkan bütün özelliklerini barındıracak olan haritada gecekondular ve dar sokaklar dikkat çekiyor.

Zengin şehir Monte Carlo da oyunda kendine yer bulacak şehirlerden. Tıpkı gerçekte olduğu gibi son derece estetik ve şık tasarlanan Monte Carlo haritası da Overwatch oyuncularını bekliyor olacak.

Son olarak Brigitte ve Torbjorn karakterlerinin memleketi İsveç’ten Göthenburg şehri de Overwatch’a geliyor.

BlizzCon 2019 Duyuruları: Diablo 4, Overwatch 2 ve Daha Fazlası!

Görüntülenmeler:
0
İlgili etiketler:
· · · · · · ·
İlgili Kategoriler
BlizzCon · Haber · Konsol · Oyun Haberleri · PC · PlayStation · XBox