World of Warcraft: Legion 7.2 Yaması Tomb of Sargeras World of Warcraft: Legion 7.2 Yaması Tomb of Sargeras
World of Warcraft: Legion, 7.2 Tomb of Sargeras yamasının getirdiği yenilikler ve daha fazlası haberimizde. World of Warcraft: Legion 7.2 Yaması Tomb of Sargeras

World of Warcraft için yeni bir eklenti paketi duyurulma ihtimali çok düşüktü. Biz de Legion eklenti paketi için gelecekte bizi neler beklediğine yoğunlaşmaya başladık. BlizzCon 2016‘da Legion için iki adet yama tanıtıldı. Biri 7.1.5 ara yaması olacak, diğeri ise 7.2 yaması Tomb of Sargeras.

7.2 yamasından bahsetmeden önce ara yama olan 7.1.5’den bahsedelim. Ara yama en çok özlediğimiz WoW etkinliklerinden biri olan Brawler’s Guild‘i geri getiriyor. Brawler’s Guild’in 3. sezonu bir çok yeni boss barındıracak. Ayrıca ödül olarak yeni oyun içi gömlekler ve Basilisk bineği içeriyor.

7.1.5 yaması başka neler içeriyor? Time Walking Dungeon etkinliğine Mists of Pandaria eklenti paketinin dungeon’ları da dahil oluyor. Ayrıca mikro bayramlar da oyuna ekleniyor. Mikro bayramlara bir kaç örnek olarak; Volunteer Guard Day, Hatching of the HippogryphsBoat Day ve Ahn’Qiraj’ın açılışını anma bayramlarını gösterebiliriz. Bu mikro bayramlar herhangi bir ödülü olmayacak, sadece eğlence amaçlı olacaklar.

Sınıf değişiklikleri de getirecek olan 7.1.5 yaması, Talent sisteminde değişiklikler yapacak. Talent seçimlerini genişletecek değişikler 7.1.5 yamasında gelecek. İkincil statlar ve rotasyonlarda da değişiklik yapacak olan Blizzard, bu içerikleri oyuncuların daha fazla keyif alacağı şekilde değiştirecek.

Ara yamada gelecek özelliklerden biri de Hunter sınıfının tuzaklarına tekrar kavuşması. Ayrıca Rogue sınıfı da Shroud of Concealment yeteneğine geri kavuşacak.

7.1.5 yaması BlizzCon’dan sonra PTR sunucularında çıkışını gerçekleştirecek.

7.2 Tomb of Sargeras yaması ile gelecek olan yenilikler haberimizin 2. sayfasında.