Mafia 3 Hakkında İlk Detaylar ve Oynanış Videosu
Fragmanın yayınlanmasının ardından Mafia 3 hakkında birçok yeni bilgiye ve oyun içi kısa videolara sahip olduk. Kısa bir süre önce yayınlanan Mafia 3 fragmanının ardından oyun hakkında birçok bilgiye sahip olduk. Fragmanı biraz dikkatli izlediğimizde aslında birçok bilginin yer aldığını gördük. Şimdi sizlere bunları anlatma zamanı; Öncelikle karakterimizden başlayalım.... Devamını Oku
COMPUTEX: Intel SmartSense ile Akıllı Elbiseler!

Intel’in SmartSense teknolojisi, Computex’te de göründü. Burak, bu teknolojiyi kullanan örümcek temalı elbiseyi giyen mankeni, sizler için görüntüledi.

Devamını Oku
COMPUTEX: Asus ROG Claymore’u Fuarda Yakaladık! (Video)

Computex’te elimize geçirdiğimiz bir diğer ürün de, Asus’un oyuncu RGB klavyesi ROG Claymore oldu. Konsept diyebileceğimiz ürün, özellikleriyle şaşırtıyor.

Devamını Oku
COMPUTEX: Asus ROG Spatha’yı Yerinde İnceledik! (Video)

Computex’in yıldız ekiplerinden Asus’un tanıttığı yeni MMORPG faresi Spatha’ya göz atıyoruz. Burak’ın yerinde incelediği farenin detayları içeride!

Devamını Oku
COMPUTEX: ZenWatch 2 Yolda! (Haber Güncellendi!)

Asus, ZenWatch 2’yi Computex fuarında davetlilerle paylaştı. Yeni saati, değişen tasarımı ve yeni özellikleriyle birlikte masaya yatıralım. Hemen tıklayın!

Devamını Oku
COMPUTEX: SanDisk’ten Şaşırtan Ürünler

Sandisk’in yeni ürünleri arasında 256GB’lık kapasitesiyle göz dolduran USB 3.0 diski ve ufacık boyutuyla dikkat çeken 128GB’lık depolama birimi bulunuyor.

Devamını Oku
COMPUTEX: Asus’tan Yeni All-in-One: Zen AiO

Computex’e Asus ile devam ediyoruz. Pek çok yeni ürününü Tayvan’da tanıtan firma, Zen ailesine mensup All-in-One olan Zen AiO’ları da es geçmedi.

Devamını Oku
COMPUTEX: Yeni Asus EeeBook, Pil Ömrüyle Dikkat Çekti!

Asus’un Computex’te tanıttığı bir diğer ürünü de, EeeBook E403SA oldu. Cihaz, özellikle pil ömrüyle dikkat çekti. Firma, Transformer Book’u da güncelledi1

Devamını Oku
COMPUTEX: 32″ Asus, ProArt 4K Monitörü Tanıttı!

Asus’un Computex’te gösterdiği bir diğer ürün de 32″lik 4K desteğine sahip olan ProArt ailesinin yeni mensubu PA329Q. Detaylar için hemen tıklayın!

Devamını Oku
COMPUTEX: Asus ZenPad Tabletler, Görülmemiş Bir Özelliğe Sahip!

Asus, Android tabletlerine yenilerini ekledi. Yeni tablet ailesi, ZenPad ismine sahip ve farklı bir özelliğiyle şimdiden dikkatleri üzerine çekmiş durumda.

Devamını Oku