Kategoriler

MSI, Computex 2019’da Yeni Anakart ve Dizüstü Modellerini Duyurdu

Computex 2019 bugün başladı. En yeni teknoloji trendlerinin tanıtıldığı fuarda MSI da yeni ürünlerini duyurdu.

Computex 2019 bugün başladı. En yeni teknoloji trendlerinin tanıtıldığı fuarda MSI da yeni ürünlerini duyurdu.

Bu yıl, ürünlerine yaratıcı çalışma yapan kullanıcılar için Prestige serisini de ekleyen MSI, bugün yeni X570 anakartlarını duyurdu. Oyuncuları hedefleyen üst sınıf MEG X570 GODLIKE ve yaratıcı içerik üretenleri hedefleyen PRESTIGE X570 CREATION öne çıkanlar.

MSI Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Sam Chern, şunları söyledi: “MSI olarak Gaming pazarında lider konumumuzu devam ettiriyoruz. Oyun deneyiminin de ötesine geçerek gücümüzü yeni serilerle sergiliyoruz. MSI’ın hızla büyümesinin ve PC sektöründe lider olmasının arkasındaki itici güç de bu”.

Bunlara ek olarak MSI yenilenen Dragon Center ve Creator Center uygulamalarını da tanıttı. Daha algısal ve anlaşılır arayüzleri ile tüm MSI cihazlarınızı tek bir hesap altında kaydedip ulaşabileceğiniz ve tutarlı bir kullanıcı deneyimi yaşayabileceğiniz bu uygulamalar Gaming modu ve Creator modu sayesinde ciddi performans artışı sunabiliyor. Her iki uygulama da MSI cihazlarınızı kullanmak istediğiniz alanlar açısından büyük kolaylıklar sağlıyor.

MEG X570 GODLIKE

Hem hızaşırtmacıların, hem de en ateşli oyuncular için tasarlanan MSI MEG X570 GODLIKE, aklınıza gelebilecek tüm özelliklere sahip.

Yeni anakart, donanım bilgilerini görüntüleyen OLED ekranlı dinamik gösterge paneline ek olarak, Killer xTend ve en yeni Killer Wi-Fi 6 gibi bağlantı çözümleriyle geliyor. Ayrıca Xtreme Audio DAC ile oyuna tutsak edecek üst sınıf ses özellikleri de mevcut.

MEG X570 GODLIKE mükemmel soğutma çözümü için Propeller Blade teknolojisine sahip patentli çift rulmanlı fan ile gelen yeni Frozr Heatsink tasarımına sahip. Genişletilmiş heatpipe desteği ile Zero Frozr teknolojisi de cabası. Lightning Gen4 PCIe ve  M.2 çözümleri sayesinde 64 GB/sn’ye ulaşan bant genişliği sunuyor anakart. Bunlara ek olarak ısınmaya bağlı tıkanma sorununa karşı çift katmanlı M.2 Shield Frozr da kullanılıyor. Mystic Light Infinity II ise sonsuz ayna efektlerinin de dahil olduğu yeni RGB ışıklandırma özellikleri sunuyor.

Ayrıca anakartla gelen M.2 XPANDER-Z Gen4 kartı ile M.2 Gen4 SSD’lerinizi arttırabilir, 10G Super LAN kartı ile süper transfer hızlarına ulaşabilirsiniz.

GT76 Titan

Best Choice Golden Ödülü sahibi MSI GT76 Titan Gaming laptop, 8 çekirdeğin her birinde 5.0 GHz’e kadar hızaşırtma olanağı sunan Intel Core i9 işlemci ve üst sınıf NVIDIA GeForce RTX 2080 grafiklerle geliyor.

MSI’ın özel Cooler Boost Titan tasarımı sayesinde 4 fan ve 11 heatpipe ile gerçekleşen soğutma yeteneği, 2.25 kat daha fazla hava akımı oluşturabilen bir güçle bu oyun canavarını serin tutuyor. GT76, 17.3″ ince çerçeveli ekranı ve 144 Hz tazeleme oranı ile oyun tutkunlarına savaş alanında sağlam bir görsel deneyim sunuyor. Yenilenen ve geliştirilen Killer DoubleShot Pro ile 2.5 Gbps LAN ve en yeni WiFi bağlantısı olan Wi-Fi 6 mevcut.

PRESTIGE X570 CREATION

PRESTIGE X570 CREATION anakart, ağır yük gerektiren işlemlerde içerik tasarlamak için en iyi seçim. Çift 10G Super LAN ile hem intranet, hem de internet bağlantılarınız eskisinden çok daha yüksek hızlara ulaşıyor. WiFi 6 ise 3 kat daha yüksek hız ve daha düşük gecikme sunan yeni nesil ağ çözümü. Ayrıca PRESTIGE X570 CREATION üzerinde eksiksiz bir termal çözüm mevcut: Frozr Heatsink, genişletilmiş Pipe ve M.2 Shield Frozr. Frozr Heatsink tasarımında patentli çift rulmanlı fan, MSI’ın özel Propeller Blade teknolojisini kullanıyor. Yepyeni bir MSI yazılımı olan Creator Center ile içerik üretenler farklı senaryolar ve ihtiyaçlar için optimize edilmiş sistem kaynaklarına ve modlara kavuşuyor.

P65 Creator

P65 Creator, hem güçlü hem de ince. Tasarım odaklı bir yapıya sahip olan bu dizüstü, 15.6″ panelinde sRGB renk gamının yüzde 100’üne yakın bir benzetme sunuyor. Ayrıca MSI TrueColor teknolojisi sayesinde benzersiz bir renk doğruluğu mevcut. Yaratıcılık yeteneklerini aynı anda birçok uygulamada kullananlar için P65 Creator Intel’in 8. nesil Core i7 işlemcisi ve NVIDIA’nın GeForce GTX 1070 harici grafikleri ile donatıldı. Taşınabilirlik ve batarya süresini özellikle ön plana çıkaran bu P65 Creator, 17.9 mm’lik inceliği 1.8 kilogramlık hafifliğine rağmen 8 saatin üzerinde batarya süresine sahip.

Tüy Gibi Hafif ve Performanslı | Asus Vivobook S14
Görüntülenmeler:
1
İlgili etiketler:
· · · ·
İlgili Kategoriler
Anakart · Computex · Dizüstü · Donanım · Haber · Masaüstü · Notebook · PC