HP CES 2019’da İnovasyonlarını Sergiliyor HP CES 2019’da İnovasyonlarını Sergiliyor
HP'nin son ürünleri yeni ve güçlü özelliklerle geliyor. Bu ürünler arasında Sure View'un yeni gizlilik ekranı ve OMEN X Emperium 65 de var. HP CES 2019’da İnovasyonlarını Sergiliyor

HP’nin son ürünleri çok yeni ve güçlü özelliklerle geliyor. Bu ürünler arasında ödül kazanmış Sure View’un yeni nesil gizlilik ekranı ve soundbar birimi ile yepyeni deneyimler yaşatan OMEN X Emperium 65 de bulunuyor.

HP Tüketici Kişisel Sistemleri EMEA Başkanı Anne-Sophie Hadberg, yaptıkları duyuruyla ilgili şunları söyledi: “Yaşamımızın bütün alanlarındaki yeni deneyimlerinden güç alan inovasyonlar sayesinde heyecan verici bir çağ yaşıyoruz. HP olarak göz alıcı detaylar, yeni nesil performans, çeviklik ve güvenlik ile sektörü ileriye taşıyoruz. En yeni Elite inovasyonlarının sektör lideri güvenlik özellikleri ve adeta oyunun kurallarını değiştiren OMEN ekosistemine yaptığımız yeniliklerin yer aldığı inovasyonlarımızı CES 2019’da müşterilerimizle buluşturuyoruz.”

Modern yaşam tarzlarına uygun teknoloji

HP, aynı zamanda yeni Pavilion ekran serisini tanıttı. Kuantum Nokta teknolojisini dünyada ilk defa cam ekranla buluşturan HP Pavilion 27 Quantum Dot bir milyardan fazla rengin görülebilmesini sağlıyor.

HP Pavilion 27 FHD de dahili B&O ses sistemi ve kullanılacağı zaman açılan kamera gibi birçok özelliğe sahip.  HP Pavilion 32 QHD ise dinamik görüntü ve QHD çözünürlük ile kullanıcılarına ekranın her noktasında adeta bir görsel şölen sunuyor.

HP birçok tamamlayıcı aksesuar da tanıttı. HP ENVY USB-C Hub, aynı anda hem kendisini ve bilgisayarı şarj ediyor, hem de iki USB-A ve 4K çözünürlüğü destekleyen HDMI 2.0 girişine güç sağlıyor. HP 15.6 Odyssey Backpack ise farklı geometrik kamuflaj desen seçenekleriyle dikkat çeken bir çanta.

Geleceğin iş yeri

Farklı yerlerden bağlantı kurma ve ofis dışından çalışma olanakları arttıkça cihazları, kişisel bilgileri ve verileri koruma ihtiyacı da hiç olmadığı kadar önem kazandı.

HP de Sure View entegre gizlilik ekranının üçüncü neslini tanıttı. Üçüncü nesil HP Sure View bulunan yeni Elite ürünleri, yeni çalışma yöntemlerinin kapısını aralarken, hassas bilgilerin hareket halinde, masada çalışırken veya ofiste dolaşırken güvende kalmasını sağlıyor.

HP EliteBook x360 830 G5 ise hareket halindeki çalışanlara 360 derece esneklik kazandırıyor. Dünyanın ilk entegre gizlilik ekranı bulunan HP EliteDisplay E243p Sure View Monitor, açık çalışma alanlarında  gizlilik sağlıyor. Entegre gizlilik ekranına sahip dünyanın ilk AiO bilgisayarı HP EliteOne 800 AiO G5 ise paylaşımsız grafik performansını çok daha küçük ve şık bir tasarımda sunuyor.

Sürükleyici oyun deneyimi

Günümüzde oyuncuların yüzde 97’si kolayca güncelleştirilebilen cihazları tercih ediyor. Laptop kullanan oyuncuların yüzde 71’i de cihazlarını sıklıkla büyük bir ekrana bağlıyor. OMEN by HP de müşterilerin bu önemli tercihlerini dikkate alıyor.

Soundbar birimi ile dünyanın ilk büyük format oyun monitörü NVIDIA G-SYNC HDR’lı OMEN X Emperium 65 Büyük Format Oyun Monitörü, 144 Hz yenileme hızıyla oyun deneyimini yükseltiyor. Monitör aynı zamanda CES İnovasyon Ödülüne sahip OMEN X Emperium Soundbar ile birlikte geliyor ve bu da onu soundbar birimli, dünyanın ilk büyük format oyun monitörü yapıyor. 120 W’lık teknoloji harikasında LOFAR (Düşük Frekans Dizini), VRT (Titreşim Azaltma Teknolojisi) ve üç yönlü stereo filtresi bulunuyor. Bu teknolojiler, bir araya geldiklerinde ayrı bir derin bas hoparlör ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Firma aynı zamanda en çok satan iki OMEN PC’si Omen 15 ve Omen Obelist’i güncelledi. Artık OMEN 15 Laptop’ta NVIDIA GeForce RTX 20- serisi ekran kartları ve opsiyonel 802.11ax Wi-Fi bulunuyor. OMEN Obelisk Desktop ise 64GB’a kadar HyperX bellek, NVIDIA GeForce RTX 2080Ti’a kadar ekran kartı, dokuzuncu nesle kadar Intel Core i9-9900K CPU seçeneklerinin yanı sıra RAID0’lı çift SSD ve sıvı soğutma sistemiyle güçlü oyunları başarıyla oynatabiliyor.

Fiyatlandırma ve satış bilgileri

 • Pavilion 27 Quantum Dot Ekran’ın yaklaşık 429€ fiyatla mart ayında satışa sunulması planlanıyor.
 • Pavilion 27 FHD Ekran yaklaşık 329€ fiyatla şu anda satışta.
 • Pavilion 32 QHD Ekran’ın yaklaşık 449€ fiyatla şubat ayında satışa sunulması planlanıyor.
 • EliteBook x360 830 G5’in nisanda piyasada olması planlanıyor. Fiyatı, satışa sunulma tarihi yaklaşınca belirlenecek.
 • EliteDisplay E243p Sure View Monitör’ün mart ayında piyasada olması planlanıyor. Fiyatı, satışa sunulma tarihi yaklaşınca belirlenecek.
 • EliteOne 800 G5 AiO’nun temmuzda piyasada olması planlanıyor. Fiyatı, satışa sunulma tarihi yaklaşınca belirlenecek.
 • Entegre hoparlörlü OMEN X Emperium 65’in yaklaşık 4799€ fiyatla mart ayında piyasada olması planlanıyor.
 • Yenilenen OMEN 15 Laptop’un 1699€’dan başlayan fiyatlarla şubat ayında piyasada olması planlanıyor.
 • Yenilenen OMEN Obelisk Desktop’ın 799€’dan başlayan fiyatlarla mart ayında piyasada olması planlanıyor. Fiyat yapılandırmaya bağlı olarak farklılık gösterebilir.
 • 15.6 Odyssey Backpack’in 59.99€’dan başlayan fiyatlarla mayıs ayında piyasada olması planlanıyor.
 • ENVY USB-C Hub’ın 59.99€’dan başlayan fiyatlarla mart ayında piyasada olması planlanıyor.
HP, Yeni OMEN Ürünlerini Piyasaya Sürdü