Western Digital’den Yeni Kişisel Depolama Çözümleri Western Digital’den Yeni Kişisel Depolama Çözümleri
Western Digital, CES 2019'da tüketiciler için hazırladığı yeni kişisel depolama çözümlerini tanıttı. Ayrıntılar haberimizde. Western Digital’den Yeni Kişisel Depolama Çözümleri

Western Digital, CES 2019 kapsamında bugün tüketicilerin kişisel içeriklerini son derece hızlı ve basit bir şekilde oluşturmalarını, organize etmelerini ve paylaşmalarını sağlayan birçok çözümünü tanıttı.

Şirket, iki yeni portatif SSD’sine ve USB sürücüsündeki dosyaları buluta yedekleme hizmetine ek olarak yeni ultra yüksek kapasiteli USB sürücü prototipini tanıttı. Böylece kullanıcılar ihtiyaç duyduklarında hareket halinde olsalar bile daha fazla içerik depolayabiliyor. Aynı zamanda onlara erişebiliyor.
 
Western Digital Ürün Pazarlama Başkan Yardımcısı David Ellis, konuyla ilgili şunları söyledi: “Tüketicilerimizin en değer verdikleri içeriklerine yeni yöntemlerle erişebilmeleri için ürünlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Son ürünlerimiz, Western Digital’in kişisel depolama çözümü ulaştırma amacına olan bağlılığını güçlendiriyor.”
 
Western Digital, satışa çıkacak ürünlerinin yanı sıra en yeni SanDisk ve WD markalı ürünlerini tanıttı:

  • SanDisk Extreme PRO Portable SSD: 2019’un bahar aylarında piyasada olması beklenen SanDisk markasının yüksek performanslı portatif SSD’si. Son derece hızlı ve sürdürülebilir performansı 1GB/sn’ye kadar çıkan transfer hızıyla taçlandırıyor. Tüm bunları IP55 derecesinde dayanıklılıkla sunması planlanıyor.
  • My Passport Go: WD’nin ödüllü My Passport ailesinin en yeni üyesi My Passport Go SSD. 1TB’a kadar hafıza seçeneklerinin yanında entegre kablo ve kauçuk kaplama barındıran elverişli bir yapıyla tüketicilerinin karşısına çıkacak. Seyahatler için tasarlanan My Passport Go, SSD performansına hareket halindeyken bile erişmek isteyenlerin tercihi.
  • SanDisk Flashback: SanDisk’in en popüler iki USB sürücüsüyle uyumlu olan Flashback, USB sürücüdeki içeriğin çevrimiçi bir kopyasını oluşturan bir bulut depolama hizmeti. Böylece tüketiciler sürücülerini kaybettiğinde veya evde unuttuğunda bile dosyalarını kolayca görüntüleyebiliyor, arayabiliyor ve paylaşabiliyor.SanDisk 4TB1 USB-C Prototip: Teknolojide dönüm noktaları yaratma geleneğine devam eden şirket, dünyanın en yüksek kapasiteli portatif flaş sürücüsünü gösterime sunuyor. Sürücüde 4TB gibi çok yüksek bir hafıza, şu anda prototip olan çok küçük bir yapıda yer alıyor.

 
Daha fazla bilgi için: Western Digital, WD ve SanDisk resmi sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Western Digital Dünyanın En Hızlı Sandisk UHS-I Hafıza Kartını Duyurdu