Acer Aspire 3 Modelleri Uygun Fiyatla Öne Çıkıyor Acer Aspire 3 Modelleri Uygun Fiyatla Öne Çıkıyor
Acer Aspire 3 serisi dizüstü bilgisayarlar, alacağı cihazın bütçesine uygun olmasını bekleyen orta seviye kullanıcıların tercihi oluyor. Acer Aspire 3 Modelleri Uygun Fiyatla Öne Çıkıyor

Acer Aspire 3 serisi dizüstü bilgisayarlar, alacağı cihazın bütçesine uygun olmasını bekleyen orta seviye kullanıcıların tercihi oluyor.

Uygun fiyatlı dizüstü serisi Acer Aspire 3, özellikle SSD’li depolama seçenekleri sunan konfigürasyonlarla dikkat çekiyor. Aspire 3 serisindeki modeller, kullanıcılara daha hızlı açılma süreleri sunarken, uygulamalar arası geçişlerde gecikme yaşatmıyor.

Performans

15,6 inç ekran Full HD çözünürlüklü seçenekleri ile gelen Aspire 3 serisindeki modeller, Intel Pentium ve Intel Core i3, i5 ve i7’li seçeneklerle dikkat çekiyor. Ayrıca AMD Ryzen 3 veya AMD Ryzen 5 işlemcili versiyonlar da kullanıcıların beğenisine sunuyor. Aspire 3 serisinde, 8 GB’a kadar RAM, 2 GB’a kadar belleğe sahip harici ekran kartlı modelleri görmek mümkün. Bilgisayarlar, 512 GB’a kadar SSD depolama da sunuyor.

Teknolojiler

Aspire 3’ün Chiclet klavyesi, yuvarlak köşeli tuşlarıyla konforlu kullanım sağlarken, geleneksel dokunmatik yüzeylerden daha hızlı tepki veren Hassas Dokunmatik Yüzey (Precision Touchpad) ise daha etkili çalışmaya yardımcı oluyor. Acer, BluelightShield teknolojili paneli sayesinde renk tonunu ve parlaklığı ayarlayarak göze zararlı olabilecek mavi ışığı filtreliyor.

Acer, Swift Serisine İki Yeni Ultra İnce Dizüstü Bilgisayar Ekledi