ASUS N Serisi Laptoplar ile Sinema Tadında Görüntü Kalitesi ASUS N Serisi Laptoplar ile Sinema Tadında Görüntü Kalitesi
ASUS N serisi dizüstü bilgisayarlarının yeni modelleri masaüstü bilgisayarların gücünü taşınabilir hale getiriyor! ASUS N Serisi Laptoplar ile Sinema Tadında Görüntü Kalitesi

ASUS N serisi dizüstü bilgisayarlarının yeni modelleri 15.6-inç N552 ve 17.3-inç N752 dizüstü bilgisayarlarını duyurdu.

Yeni modellerinde, 6. nesil dört çekirdekli Intel Core i7 işlemci ve oyunlar için geliştirilmiş ve NVIDIA GTX ekran kartı serisinden güç alan yeni modeller eğlence odaklı bilgisayar ailesinin en güçlü üyeleri olarak öne çıkıyor. Kablolunun hangi tarafının nereye takılacağı derdini ortadan kaldıran  Type-C bağlantıya sahip 10Gbit/s SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 2) bulunuyor. Ayrıca DDR4 RAM ile daha hızlı bir dizüstü bilgisayar deneyimi sunuluyor. İki modelde de PCIe 3.0 x4 SSD depolama kullanılıyor. IPS ekran, 4K/UHD (3840×2160) çözünürlüğüne kadar görüntü kalitesi sunuyor. Her iki modelde ICEpower teknolojisini de içeren ASUS SonicMaster ses sistemi yer alıyor. Alüminyum kasası ile kolay açılabilir bir tasarıma da sahip olan N552 ve N752 pratik bir kullanım imkanı sunuyor.

N552 ve N752 Windows 10 işletim sistemine sahip. ASUS üst seviye masaüstü bilgisayarların gücünü taşınabilir hale getirerek kullanıcılara diledikleri her yerde eğlence imkanı sunuyor.

Maksimum tepki performansı için ise 512GB’ta varan PCIe x4 1500MB/s SSD depolama 16GB DDR4 RAM ile bir araya getirilmiş.

 Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.