Kategoriler

Huawei Barselona’da Yeni Ürünlerini Tanıttı!

Huawei

Huawei, Mobile World Congress 2020’nin bugün başladığı Barselona’da düzenlediği lansman etkinliğinde yeni ürünlerini tanıttı.

Huawei, iptal edilen Mobile World Congress 2020 yerine Barselona’da kendi düzenlediği lansman etkinliğinde yeni ürünlerini tanıttı. Yeni ürünler arasında özellikle MatePad Pro 5G tablet ve Mate Xs katlanabilir telefon dikkat çekiyor.

MatePad Pro 5G

Huawei MatePad Pro 5G Barselona’da tanıtıldı.

Teknik özellikler

MatePad Pro 5G, 10,8 inç 16:10 ekranı çevreleyen ultra dar 4.9 mm çerçevelerle dünyanın en yüksek tablet ekran-gövde oranına sahip. Huawei MatePad Pro’nun mikro-kavisli tasarımı rahat bir tutuş sağlarken, magnezyum alaşımlı çerçevesi tableti hafif ve dayanıklı tutuyor.

MatePad Pro 5G, 5G bağlantısı sağlayan 7 nm + EUV işlemiyle Kirin 990 5G SoC tarafından destekleniyor. EMUI 10 kullanan MatePad Pro, çoklu pencere, çoklu ekran ve Huawei APP Çarpanını destekliyor. Huawei M-Pencil ve Akıllı Manyetik Klavyeyi de destekleyen tablet, PC Modu ve yeni WPS özellikleri ile geliyor. MatePad Pro dünyanın kablosuz şarjı ve ters kablosuz şarjı destekleyen ilk tableti.

Microsoft’tan Çift Ekranlı Cihazlar İçin Yeni İşletim Sistemi!

Tasarım

MatePad Pro, cihazların kullanıcılarla ve birbirleriyle etkileşme şeklini değiştiren bir dizi yenilik sunuyor. Huawei Share, çapraz platform işlevselliğine sahip Huawei cihazları arasında çok ekranlı işbirliği sağlıyor. Çok ekranlı işbirliği, akıllı telefonlar ve tabletler arasında “sürükle ve bırak” dosya aktarımlarına olanak tanıyor.

MatePad Pro, yazma deneyimi için Huawei M-Pencil’ı destekliyor. M-Pencil, 4.096 basınç hassasiyeti ve eğim desteği gibi özelliklere ve kompozit malzemeden yapılmış uca sahip. M-Pencil’ı MatePad Pro’nun üzerine yerleştirmek, Bluetooth eşleştirmesini ve manyetik şarjı otomatik olarak başlatıyor.

Huawei MatePad Pro, 280ppi piksel yoğunluğunda 2K QHD (2560 × 1600) çözünürlüğe sahip IPS panel ile geliyor. QHD ekran, DCI-P3 sinematik renk gamını 540 nit parlaklık ve 1500: 1 kontrast oranında gösterebiliyor. Huawei ClariVu ekran geliştirme teknolojisi de renk üretimini ve görüntü netliğini artırıyor.

Tabletlerin dört rengi mevcut: Orman Yeşili, Turuncu, İnci Beyazı ve Gece Mavisi.

Lenovo’dan Yeni Tablet: Tab M10

1 2 3 4

Görüntülenmeler:
0
İlgili Kategoriler
Dizüstü · Haber · Mobil · Notebook · Tablet · Telefon