Lenovo’dan Hafif ve Performanslı Dizüstü: Yoga C940 Lenovo’dan Hafif ve Performanslı Dizüstü: Yoga C940
Lenovo’nun yeni ürünü Yoga C940 sade bir tasarım ve performanslı özelliklerle geliyor. Ayrıntılar haberimizde. Lenovo’dan Hafif ve Performanslı Dizüstü: Yoga C940

Lenovo’nun yeni ürünü Yoga C940 sade bir tasarım ve performanslı özelliklerle geliyor. Dizüstü, Intel’in 15W mobil işlemcisi olan 10. nesil Core i7’nin bulunduğu bir işletim sistemine sahip.

Ses

3 boyutlu ses deneyimi sunan Dolby Atmos sistemi ile gelen dizüstü, yüksek frekanslı hoparlörlere ve gürültüyü azaltan titreşim engelleyicilere sahip.

Tasarım

Alüminyumdan üretilen dizüstü, Demir Grisi rengi ile metal malzemeyi birleştiriyor. Yeni ürün, Windows Hello biyometrik kimlik doğrulama özelliği ve cihaza yerleştirilebilir, içten şarj edilebilir Windows Ink’li aktif kalemiyle ön plana çıkıyor.

Taşınabilir

Lenovo’nun tüm modellerinde olduğu gibi Yoga C940 da 1,35 kg’dan başlayan ağırlıktaki hafifliği ve 15.7 milimetrelik ince tasarımı sayesinde kolaylıkla taşınabilir bir dizüstü. Bunun yanı sıra hızlı şarj olabilme özelliği ve yaklaşık 9.5 saate kadar pil ömrüyle kullanıcıların işini görüyor.

Yeni Acer Swift 3 Ryzen İşlemcilerle Geliyor