Lenovo Legion Y530 ile Nefes Kesen Karne Hediyesi Lenovo Legion Y530 ile Nefes Kesen Karne Hediyesi
Lenovo Legion Y530 çocuğunuzu üstün teknoloji ile tanıştıran bir karne hediyesi olacak. Ayrıntılar haberimizde. Lenovo Legion Y530 ile Nefes Kesen Karne Hediyesi

Lenovo Legion Y530 çocuğunuzu üstün teknoloji ile tanıştıran bir karne hediyesi olacak. Çocuğunuz yıl boyu sergilediği emeğinin karşılığını yüksek performanslı bir oyun bilgisayarı ile alacak.

Çocuğunuz Legion Y530’un çift kanallı termal sistemiyle sessiz ve ısınmadan çalışan bilgisayarında tatilin keyfini doyasıya çıkaracak. Çocuğunuza sıradışı bir oyun deneyimi yaşatacak Legion Y530, 8. nesil Intel Core mobil işlemci hızı ile çocuğunuzun tatil enerjisini ve hızını yakalayacak. Çocuğunuzu yeni sezona üstün performansıyla daha güçlü hazırlayacak Legion Y530, ince kenarlı 15.6 inç ve 1920 x 1080 piksel çözünürlüklü keskin FHD ekran ve arkadan beyaz aydınlatmalı, yüksek duyarlıklı klavye şıklığı ile göz kamaştırıyor.

Çocuğunuz yaz ödevlerine vakit ayırdığında da Legion Y530, ödevlerini en hızlı şekilde bitirmesine yardımcı olacak. Harman Dolby Audio hoparlörler sayesinde güçlü bir ses kalitesi yaşatan Legion Y530, oyun zevkini ikiye katlayacak.

5.999 TL’den başlayan fiyatlarla hediye edebileceğiniz Legion Y530, çocuğunuzun yaz boyunca kahramanı olacak.

MSI GE75 Raider 8SF | Tasarım ve Performansın Harika Uyumu!