Asus Zenbook 13 UX334FL İncelemesi | Dünyanın En Küçük 13″ Dizüstü Bilgisayarı! Asus Zenbook 13 UX334FL İncelemesi | Dünyanın En Küçük 13″ Dizüstü Bilgisayarı!
Asus ZenBook 13 UX334FL, oldukça kompakt olmasına rağmen dikkat çekici teknik özellikler ile birlikte geliyor. Asus Zenbook 13 UX334FL İncelemesi | Dünyanın En Küçük 13″ Dizüstü Bilgisayarı!

Bilgisayarınız yüzünüzü tanısın!

Windows Hello ile oturum açma imkanınız olduğundan bahsetmiştik.Bunun dışında parmak izi okuyucu gibi seçenekler ne yazık ki mevcut değil. Fakat 720p çözünürlükte ki kamera ile oldukça iyi aydınlatılmış ve renk hassasiyeti olan görüntüler elde edebilmeniz mümkün. Hoparlörlerden gelen ses çok yüksek değil, ancak tizler net ve göze çarpan bas ile şaşırtıcı derecede iyi. Zaten Asus birçok bileşende olduğu gibi bu kısımda da dünya çapında bir marka ile işbirliğine gitmiş ve hoparlörler Harman Kardon imzası taşıyor. 

 

Performansı nasıl?

Performans verilerinden söz etmeden önce, bir ultrabook sınıfı diz üstü bilgisayardan neler bekleyebileceğinizin sınırlarını iyi belirlemeniz gerekiyor. İşleriniz için ve özellikle mobil olma durumunuz çok sık yaşadığınız bir hadise ise tercih etmeniz gereken bir cihaz UX334FL. Buna bağlı olarak performans konusunda her ne kadar işinizi bir çok konuda görecek olsa da, aşırı kaynak tüketen grafik işleme veya video düzenleme programları için çokta ideal bir konfigürasyona sahip değil. Yanlış anlamayın, işlerinizi halletmeniz gereken acil durumlarda ve ufak tefek meselelerde sizi asla yarı yolda bırakacağını sanmıyorum. Fakat yine de bahsettiğim tür de işleriniz için tüm yükü bu cihazla halletmeniz pek olası bir senaryo değil.

Acer, Okullar İçin TravelMate Spin B3 Dizüstü Bilgisayarı DuyurduBerat Berkan Topal

Midtown Madness ve Red Alert 2 ile başlayan bilgisayar macerasına heyecanından hiç bir şey kaybetmeden devam eden bir "teknoloji gurmesi".