Yeni Acer Predator Helios 300 Piyasaya Sürüldü Yeni Acer Predator Helios 300 Piyasaya Sürüldü
Yeni Acer Predator Helios 300, güçlü bir dizüstü bilgisayar arayan oyunculara hitap ediyor. Ayrıntılar haberimizde. Yeni Acer Predator Helios 300 Piyasaya Sürüldü

Yeni Acer Predator Helios 300, güçlü bir dizüstü bilgisayar arayan oyunculara hitap ediyor.

Yeni model, gelişmiş soğutma teknolojileri sayesinde yoğun oyun maratonlarında serin kalabiliyor. Windows 10 işletim sistemli Predator Helios 300 ile oyunculara Max-Q tasarımlı NVIDIA GeForce RTX 2070 GPU secenekleri ve 9. nesil Intel Core i7 işlemci sunuluyor. Turbo tuşu ile tek dokunuşla hız aşırtma da yapabiliyor. Killer DoubleShot Pro ise hızlı ağ bağlantısı sunuyor. Dizüstü, 32 GB’a kadar DDR4 2666 MHz bellek ve 1 TB HHD, 256 GB SSD ile günümüzün AAA oyunlarını oynamak için ideal.

Yeni dizüstü bilgisayarın en çok dikkat çeken özelliği ise yeni görünümü. Metal kasa deniz mavisi hatlara sahip. Yenilenen klavyede özgün Predator yazı tipi ve 4 bölgeli RGB aydınlatma yer alıyor. Yeni PredatorSense ve Turbo kısayol tuşları, genişletilmiş boşluk tuşu ve içbükey WASD, yön ve kısayol tuşlarıyla klavye gayet kullanışlı. Cihazın ince çerçeveli 17,3 inç Full HD IPS ekranı ise oyunlar için ideal.

Helios 300’de sıcaklıkları düşük tutmada en kritik görev Acer’ın 4. nesil AeroBlade 3D fanlarından iki tanesinin yer aldığı sisteme düşüyor. Hava akımını artırıp gürültüyü azaltan son nesil fan tasarımında, baykuşların biyonik sessiz uçuş mekaniğinden ilham alınmış. 0,1 mm inceliğindeki yeni fan kanatlarının kenarları tırtıklı. Üst ve alt tarafta kanatçıklara yer veren fanlarda, her kanadın iç kısmında kavisli bir bölüm bulunuyor. Tüm bunların sonucunda yüzde 45 daha fazla hava akımı elde ediliyor. Hava giriş çıkış delikleri ve Acer CoolBoost teknolojisi de ayrıca Helios 300 modelini serin tutmaya yardımcı oluyor.

Acer Predator Helios 300 oyuncu dizüstü bilgisayarları, 9.100 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

AMD Ryzen İşlemcili Acer Swift 3 Türkiye’de Satışa Sunuldu!