Kategoriler

Yeni Büyük Ekranlı HUAWEI MateBook D16

(Haber Bülteni)

MateBook Ailesi’nin yeni üyesi HUAWEI MateBook D16’nın FullView Ekranı 4,9 mm ince çerçevelere ve yüzde 90 oranında bir ekran gövde oranına sahip. Ekran 1080p Full HD çözünürlüğü, yüzde 100 sRGB’yi, maksimum 300nit parlaklığı desteklerken, gerçek renklerle daha zengin görseller sunmak için parlamayı önlüyor. Ekran, sinematik 16: 9 en boy oranında tasarlanmış.

Performans

İnce ve taşınabilir form faktörüne rağmen HUAWEI MateBook D16, standart voltajda çalışan ve 40W TDP destekleyen 7nm AMD Ryzen 4000 H Serisi İşlemcilere ve entegre Radeon Graphics’e sahip. Güçlü işlemciler, sorunsuz ve hızlı yanıt veren bir kullanıcı deneyimi için NVMe PCIe SSD ve çift kanallı DD4 bellek ile sinerji oluşturuyor. Kullanıcılar, ihtiyaçları için en uygun işlem gücü seviyesini ayarlamak için Standart ve Performans modları arasında kolayca geçiş yapabiliyorlar.

HUAWEI MateBook D16 için oldukça verimli bir soğutma sistemi tasarlanmış. Yoğun S şekilli fan kanatları düzenine sahip çift HUAWEI Shark Fin fan içeren dizüstü bilgisayar kolaylıkla serin ve sessiz tutulabiliyor.

HUAWEI MateBook D16, gerçek kullanımın farklı amaçları için çok yönlü bağlantı seçenekleri sunuyor. Yanlarda, dizüstü bilgisayar iki tam özellikli USB-C bağlantı noktası, iki USB 3.2 Gen 1 Type A bağlantı noktası, bir HDMI bağlantı noktası ve bir 3,5 mm ses jakı girişi içeriyor. 2×2 MIMO antenler, yüksek hızlı ve istikrarlı internet bağlantısı için Wi-Fi 6’yı destekliyor.

 

 

Çoklu Ekran İşBirliği

HUAWEI MateBook D16, dizüstü bilgisayarların ve akıllı telefonların birlikte çalışmasına olanak tanıyan Huawei Share özelliğine sahip.

Çoklu Ekran İşbirliği, basit bir dokunuşla kullanıcının dizüstü bilgisayarını akıllı telefonuna sorunsuz bir şekilde bağlıyor. Huawei Share ayrıca kullanıcıların 16,1 inç dizüstü bilgisayar ekranından sesli ve görüntülü aramalar yapmasına ve almasına, akıllı telefon dosyalarını doğrudan açmasına ve düzenlemesine olanak tanıyor. Cihazlar eşleştirildikten sonra, kullanıcılar tek bir tıklama ile dizüstü bilgisayarı akıllı telefon aracılığıyla internete bağlayabiliyor.

HUAWEI MateBook D16, çıkarılabilir kablolara sahip hafif ve kompakt bir 65W USB-C güç adaptörüyle birlikte geliyor. Yalnızca 15 dakikalık hızlı şarj ile dizüstü bilgisayar, günlük ofis kullanımında iki saat boyunca sorunsuz çalışabiliyor. Şarj cihazı yalnızca diğer HUAWEI SuperCharge özellikli akıllı telefonlarla uyumlu olmakla kalmıyor, aynı zamanda dizüstü bilgisayarın kendisi kapalıyken ters şarjı destekleyerek cihazı dev bir powerbank’e dönüştürüyor.

HUAWEI MateBook D16 ayrıca, kullanıcının dizüstü bilgisayarlarını tek bir kolay adımda açmasına olanak tanıyan Parmak İzi Güç Düğmesine ve gizlilik için Gömme Kamera’ya sahip.

HUAWEI MateBook D16’nın 16 GB RAM’li versiyonu, Huawei Online Mağaza üzerinden 7.999 TL, 8 GB RAM’li versiyonu ise 6.999 TL tavsiye edilen son tüketici fiyatıyla satışa sunuluyor. Vade farksız 4 taksit avantajı sunulan ürünü satın alan tüketicilere, Huawei AF30 Mouse ve taşıma çantası da hediye ediliyor.

 

 

Görüntülenmeler:
11
İlgili Kategoriler
Dizüstü · Haber