Kategoriler

En Çok Beklenen PC Oyunları

Video oyunları her yerde popüler. Ancak en çok beklenen oyunlar, genelde PC platformlarında yer alıyor. İşte En Çok Beklenen PC Oyunları.

Video oyunları hayatımızın bir parçası ve onları her platformda farklı seviyelerde seviyoruz. Bazı oyunlar konsollarda efsane görünürken, bazıları PC için yaratılan özel yapımlar. İşte son zamanların en popüler ve en çok beklenen PC oyunları.

BattleTech

2017’nin Mayıs ayında piyasaya çıkacak olan oyun, stratejinin yanında, RPG severleri de kendisine çeken sağlam yapımlardan biri. En azından sağlam olması için umutlarımızı yeşertmeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz yılın Ekim ayında Kickstarter’dan neredeyse 2.7 milyon dolar kazanan oyun, PvP multiplayer moda da sahip olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=TMvCLbBGqOo

Mount & Blade 2: Bannerlord

2017 yılında çıkış yapacak olan oyun, aksiyon türünün sevilen örneklerinden biri olacak. Birçok PC kullanıcısının çok uzun süredir beklediği oyun, Gamescom 2015’te çıkışını kesinleştirmişti. Oyun, Mount & Blade: Warband’in 200 yıl öncesini konu alıyor.

No Man’s Sky

Hello Games’in dilinden düşmeyen ismi, 10 Ağustos tarihinde bizlerle olacak. Hayatta kalma ve macera odaklı oyunumuz, uzun süredir bekleniyor ve geçtiğimiz haftalarda resmi olarak tamamlandı. FPS bakış açısına sahip olan oyunumuzda, etrafımızı keşfetmeye çalışırken, tabii ki hayatta kalmayı amaçlayacağız. Doğal olarak belli yaratıklar bize saldıracak ve kendimizi savunmak için gerekli eşyaları toplamak zorunda kalacağız. Oyunda odaklanmamız gereken 4 faaliyet olacak: keşif, hayatta kalma, savaş ve ticaret. Oyun, aynı zamanda PS4 platformlarına da çıkacak.

Deus Ex: Mankind Divided

Deus Ex serisinin yeni ismi Mankind Divided, Eidos Montreal tarafından geliştiriliyor ve çıkışı ise tüm Dünya’yla aynı anda 23 Ağustos tarihinde. Oyun, aynı zamanda Xbox One ve PS4 platformlarında da çıkış yapacak ancak PC tarafında grafiklerin daha başarılı olacağını umut edenlerdeniz. Adam Jensen’in hikayesine kaldığımız yerden devam ederken, multiplayerdan uzak kalacak ve efsanevi bir hikayenin aksiyon dolu macerasına dalış yapacağız.

Night In The Woods

Bu yılın sonbahar aylarında piyasaya çıkacak olan Night in the Woods, Unity teknolojisiyle geliştirilmekte. Geliştiren isimler ise Alec Holowka ve Scott Benson. İki kişinin ortaya çıkardığı bu yapımın yazarlığı ise Bethany Hockenberry’ye ait. Macera türünü sevenlere hitap eden oyun, Mea isimli bir karakteri kontrol etmemizi sağlıyor. İnsan biçimindeki kedimiz, yolculuğunda hiçbir şeyin umduğu gibi gitmediği bir maceraya atılıyor. Sevimli hayvanlarla tanışacağımız oyunda, etrafımızı keşfederken gece olduğunda bizleri farklı sürprizlerin beklediği söyleniyor.

1 2 3