10. Rainbow Six Pro League Sezonu Acer Predator ile Yenileniyor! 10. Rainbow Six Pro League Sezonu Acer Predator ile Yenileniyor!
Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Pro League ve Majors için Acer'ın oyun markası Predator ile özel bir ortaklık başlattı. 10. Rainbow Six Pro League Sezonu Acer Predator ile Yenileniyor!

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Pro League ve Majors için Acer’ın oyun markası Predator ile özel bir ortaklık başlattı. Ortaklık bu hafta Rainbow Six Pro League 10’uncu sezon ile başlayarak Haziran 2019’dan Kasım 2020’ye kadar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Latin Amerika’da sürecek.

Geçtiğimiz yıllarda e-spor alanında gitgide daha aktif rol alan Acer’ın Predator markası, Rainbow Six Pro League ve Majors resmi PC ve monitör sponsoru olacak. Sponsorluk, Rainbow Six Pro League 10’uncu sezonu ve bu yaz gerçekleşecek Six Major Raleigh ile başlayacak. Acer, takımları ısınma turları ve resmi maçlar sırasında Predator bilgisayarlar ve monitörlerle donatacak. Bu önemli ortaklık kapsamında hayranlara yönelik küresel çekilişlere katılma daveti ve oyunda özel bir Predator ögesini açan özgün bir görev de yer alıyor.

Dünya çapında 45 milyondan fazla oyuncuyu kendine çeken Rainbow Six Siege’in e-spor topluluğu büyük bir hızla büyüyor. Şubat ayındaki Six Invitational’da, haftalık izlenme süresinde 2018’e kıyasla yüzde 31’lik artış vardı.

Acer Ürün Pazarlama ve Planlama Ortak Başkan Yardımcısı Vincent Lin, şunları söyledi: “Ubisoft ile güçlerimizi birleştirmek, Acer’ın dünya çapında e-sporu teşvik etme ve yayma girişiminde yeni bir dönemi başlatıyor. Predator PC’leri ve monitörleriyle oyuncuları rekabetin zirvesine taşıdığımız için çok heyecanlıyız.”

“Hem Acer hem de Ubisoft e-spor takımlarını desteklemeye yönelik güçlü bir bağlılığı paylaşıyor,” diyen Ubisoft EMEA Satış ve Pazarlama Üst Düzey Başkan Yardımcısı Geoffroy Sardin şöyle konuştu: “Gelecek etkinliklerimiz sırasında bu ortaklığın tam kapsamını sergilemek için sabırsızlanıyoruz. Böylesine önemli bir teknoloji uzmanıyla işbirliği yapmak, olgunlaşan Rainbow Six’in başarısına duyduğumuz güveni pekiştirdi.”

R6 Pro League, bu yeni sponsorluk doğrultusunda yeni düzenlemelerle geri dönüyor:

  • Dört bölgenin her biri için haftada iki oyun gününü içeren yenilenmiş program.
  • Profesyonel oyuncuların mümkün olan en rekabetçi ortamda becerilerini göstermesini sağlamaya yönelik harita havuzu güncellemesi.
  • Rainbow Six e-spor programı içinde daha fazla rekabete yer vermek için otomatik ligden düşme özelliğinin kaldırılması.
  • Pro League sezonu için ödül havuzunda 626,000$’a ulaşan artış (playoff’lar dahil).

Pro League 10’uncu sezona gelen değişikliklerin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yerli Oyun Zula, I-TECH’te Altın Dağıtacak!