2020 Overwatch League Sezonu New York ve Dallas’ta Başladı 2020 Overwatch League Sezonu New York ve Dallas’ta Başladı
20 Overwatch League takımından on tanesi, bu hafta sonu New York City ve Dallas şehirlerinde gerçekleşen etkinliklerde karşı karşıya geldi. 2020 Overwatch League Sezonu New York ve Dallas’ta Başladı

20 Overwatch League takımından on tanesi, bu hafta sonu New York City ve Dallas şehirlerinde gerçekleşen etkinliklerde karşı karşıya geldi.

New York Excelsior ev sahipliğinde Manhattan’daki Hammerstein Ballroom’da gerçekleşen etkinlikte Boston Uprising, London Spitfire, Paris Eternal ve Toronto Defiant takımları yer aldı. Dallas Fuel’ın Arlington Espor Stadyumu’nda ev sahipliği yaptığı etkinlikteyse Los Angeles Gladiators, Los Angeles Valiant, Vancouver Titans ve geçen yılın Overwatch League şampiyonu San Francisco Shock mücadele etti.

2018 yılındaki ilk Overwatch League sezonundan beri lig, takımların kendi taraftarları önünde mücadele edeceği şehir tabanlı bir modele geçmeyi planlıyordu. Bu plan, ilk haftayla birlikte alanları tıklım tıklım dolduran ev sahibi taraftarlarla birlikte gerçeğe dönüştü. New York’ta binlerce taraftar, maçlar başlamadan önce 114 yıllık salonu 2018 Overwatch League En Değerli Oyuncusu Sung-hyeon “JJoNak” Bang için “MVP! MVP! MVP!” tezahüratlarıyla inletti. Bu sırada Dallas’ta Fuel formalarıyla etkinlik alanını dolduran taraftarlar, ev sahibi takımı destekledi.

New York veya Dallas’ta bulunamayan taraftarlarsa YouTube üzerinden maçları takip etti.

2020 yılının tam takvimini www.overwatchleague.com/schedule adresinde bulabilir ve biletleri Overwatch League’in bilet sayfasından edinebilirsiniz.

Geri kalan Kuzey Amerika takımları, önümüzdeki hafta sonu Fusion’ın ev sahipliği yaptığı Philadelphia şehrinde sezon startı verecek. Çin’in ev sahipliği yapacağı şubat ve mart maçlarıysa oyuncuların, taraftarların ve görevlilerin sağlık ve güvenliğinin korunması amacıyla iptal edildi.

PUBG Corp., Coronavirüs Nedeniyle PGS Berlin Etkinliğini İptal Etti