Avrupa Üniversitelerarası E-spor Turnuvasında Şampiyon BAU Esports! Avrupa Üniversitelerarası E-spor Turnuvasında Şampiyon BAU Esports!
Avrupa Üniversitelerarası Espor Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden BAU Esports takımı, Portekiz’i 2-1 mağlup ederek şampiyon oldu. Avrupa Üniversitelerarası E-spor Turnuvasında Şampiyon BAU Esports!

Avrupa Üniversitelerarası Espor Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden BAU Esports takımı, Portekiz’i 2-1 mağlup ederek şampiyon oldu. Takımımız, Çin’de düzenlenecek olan dünya şampiyonasında hem Türkiye’yi hem de Avrupa’yı temsil edecek.

Avrupa Üniversitelerarası Espor Şampiyonası (UEM) finali’nde, Portekiz ile karşılaşan takım, rakibine büyük bir üstünlük kurup şampiyon olarak turnuvayı tamamladı. Fransa, İtalya, İrlanda, Almanya, Hollanda, Büyük Britanya, Polonya ve İspanya gibi güçlü ülkelerin veda ettiği turnuvada, şampiyon olarak büyük bir başarı elde eden BAU Esports, Çin’de düzenlenecek olan International College Cup’ta Avrupa’yı temsil edecek.

Biz de BAU takımını gösterdikleri bu büyük başarıdan ötürü tebrik ediyoruz ve International College Cup’ta kendilerine şimdiden başarılar diliyoruz.

InGame Group ve Galatasaray E-sporda İşbirliğine İmza Attı