ÖZEL: Espor Turnuva Botu Tourney, Discord Boost’u Veriyor! ÖZEL: Espor Turnuva Botu Tourney, Discord Boost’u Veriyor!
Espor turnuva botu Tourney, kullanıcılarına Discord boost'u sunuyor. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. ÖZEL: Espor Turnuva Botu Tourney, Discord Boost’u Veriyor!

Espor turnuva botu Tourney, kullanıcılarına Discord boost’u sunuyor. Mobil oyun dünyasında yaptığı turnuvalar ile adından söz ettiren, yakın dönemde PC oyunlarına da merhaba diyen Tourney, kendi bünyesindeki rütbe sisteminde Gümüş’e ulaşan kullanıcılarına Discord server boost imkanı sunuyor.

Tourney üzerinden Gümüş rütbesine ulaşan oyuncuların hesabına 2 adet yükseltici tanımlanıyor. 10 dolarlık bu yükselticiler, oyuncunun Discord hesabını boost’lamasına olanak tanıyor.

Tourney’de Gümüş rütbeye nasıl ulaşılır?

  • Haftada minimum 7 turnuva düzenlemek.
  • Turnuvalarınızın minimum %50 doluluk oranına sahip olması.

Yukarıdaki iki maddeyi tamamladığınız takdirde server yükselticinin yanında Tourney profilinizde yer alacak bir Gümüş rütbe rozeti de kazanacaksınız. Peki server yükselticinin avantajları neler?

  • +50 sunucu emojisi (toplam 100)
  • 128 Kbps ses kalitesi
  • Animasyonlu sunucu simgesi
  • Özel sunucu davet arka planı
  • 720p 60fps Go Live yayınları

Tourney ile nasıl turnuva düzenlenir?

Tourney’de turnuva düzenlemek için öncelikle game.tv adresinden kendi hesabınızı oluşturmalısınız. Hesabınızı oluşturduktan sonra Discord sunucuza Tourney’i çağırarak ilk adımınızı atabilirsiniz.

Bir turnuva oluşturmak için Dashboard bölümünden “Turnuva Oluştur” sekmesine giriyoruz. Turnuva adı, tarih, ödül, gibi ayarlamaları buradan yaparak oluşturacağınız turnuvayı hazır hale getiriyorsunuz. Gerisini Tourney, Discord üzerinden hallediyor. Dilerseniz tüm bu süreci web üzerinden link paylaşarak da yönetebilmeniz mümkün.

ÖZEL: Turnuva Botu Tourney LoL, CS: GO Gibi PC Oyunlarına da Geliyor!