GIST 2018 Overwatch Turnuvasında 30.000 TL Değerinde Ödül Var! GIST 2018 Overwatch Turnuvasında 30.000 TL Değerinde Ödül Var!
GIST 2018 Overwatch turnuvasının ödül havuzunun tam 30.000 TL olacağı açıklandı. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. GIST 2018 Overwatch Turnuvasında 30.000 TL Değerinde Ödül Var!

NVIDIA, OMEN by HP ve Blizzard, 1-4 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek 30 bin TL’lik GIST 2018 Overwatch turnuvasıyla tüm oyuncuları ağırlamaya hazırlanıyor. Üç firmanın ortak çalışmasıyla düzenlenen etkinlikte, Türk oyuncuların karşısına heyecan ve aksiyonun her gün devam edeceği “Fuar boyunca her gün 1 turnuva” sloganıyla çıkılıyor.

Fuar alanındaki heyecan NVIDIA Türkiye’nin Twitch kanalından her gün yapılacak canlı yayınlarla aktarılacak. Etkinlikler boyunca oyun dünyasının tanınmış simaları, yayıncılar, Youtuber’lar ve eSpor takımları, turnuva alanındaki takipçileriyle sohbet etme imkânı yakalayacak. NVIDIA Türkiye’nin yayıncı ekibi Team NVIDIA Türkiye de, alanda hayranlarıyla buluşarak turnuva yayınlarına katılacak.

Gerçekleştirilecek turnuvalarda, 10.000 TL nakit ödül verilecek. Öte yandan toplam 20.000 TL değerindeki 4 adet HP OMEN GeForce GTX Gaming Notebook da sahipleriyle buluşacak. Her gün yapılacak finallerde seçilecek günün en değerli oyuncusu HP OMEN GeForce GTX Gaming Notebook ödülüne sahip olacak. Bunun yanı sıra turnuvaya katılan her oyuncu, Blizzard’dan özel kol bandı almaya hak kazanacak. Ayrıca birçok promosyon ve küçük hediye de etkinlik alanında katılımcılara dağıtılacak.

Donanım ödüllerinin OMEN by HP, nakit ödülün ise GameSultan tarafından sağlandığı, OMEN by HP ve Blizzard’ın destekleriyle gerçekleştirilecek turnuva hakkındaki detaylı bilgilere, buradan adresinden ulaşılabiliyor. Turnuvayı, Twitch kanalından yayınlayacak NVIDIA, tüm oyun severleri bu heyecana ortak olmaya davet ediyor.

Gaming İstanbul Fuarı Perşembe Günü Başlıyor