Hearthstone Masters Tour Arlington Bu Hafta Sonu Gerçekleşiyor Hearthstone Masters Tour Arlington Bu Hafta Sonu Gerçekleşiyor
2020'nin ilk Masters Tour'u 31 Ocak - 2 Şubat tarihlerinde Teksas'ın Arlington şehrindeki Arlington Espor Stadyumu'nda gerçekleşecek. Hearthstone Masters Tour Arlington Bu Hafta Sonu Gerçekleşiyor

2020’nin ilk Masters Tour’u 31 Ocak – 2 Şubat tarihlerinde Teksas’ın Arlington şehrindeki Arlington Espor Stadyumu’nda gerçekleşecek. Davet edilen yaklaşık 360 oyuncu için belirlenen taban ödül havuzu 250.000$. Yeni “Ejderha Efendileri Fırsatı”yla birlikte bu miktar daha da artacak.

Galakrond’s Awakening solo macerasının 2. bölümünün çıkmasıyla birlikte yarışmacılar, hana gelen 19 yeni kartı değerlendirmekle yükümlüler. Yarışmacılar deste listelerini turnuva başlangıç saatine kadar değiştirebildiklerinden yeni kartlara göre gerekli ayarlamaları yapmak için yeterli süreye sahip olacaklar.

Masters Tour Arlington, aynı zamanda Hearthstone esporunun yeni yayın platformu YouTube için de bir ilk olma niteliği taşıyor. Taraftarlar hafta sonu gerçekleşecek tüm maçları youtube.com/Hearthstone kanalından izleyebilecekler.

Masters Tour nasıl işliyor?

Masters Tour Arlington, 4 deste ve bir yasaklamayla birlikte 5 maç üstünden Conquest formatında gerçekleşecek. Arlington’da en az 7-2’lik skor elde eden oyuncular, Masters Tour Endonezya ve Masters Tour Jönköping‘e katılmaya hak kazanır.

  • 1. Gün, 31 Ocak: İsviçre sistemi üstünden beş tur.
  • 2. Gün, 1 Şubat: Üç veya daha fazla maç kazanan oyuncular İsviçre sistemi üstünden dört tur daha oynar.
  • 3. Gün, 2 Şubat: En iyi 8 oyuncu tekli eleme usulünde mücadele eder ve kazanan belirlenir.

Ödül Havuzu Kitle Fonu (Crowdfunding) – Ejderha Efendileri Paketleri

2020 Hearthstone Masters kite fonu (crowdfunding) kampanyası başladı! Dragon Masters Bundle satın alarak 25 Ejderha Yılı kart paketi ve bir rastgele Descent of Dragons Efsanevi kartı elde etmek mümkün.

Bu bundle’lardan elde edilen gelirlerin %50’si doğrudan 2020 Hearthstone Masters Tour etkinliğinin ödül havuzuna gidiyor. Ödül havuzuna tüm yıl 1.500.000 dolarlık katkıda bulunulabilecek. Bu ek ödül, turnuva kurallarına göre bu hafta sonu düzenlenen Masters Tour Arlington da dahil olmak üzere yıl boyunca gerçekleşecek toplam altı turnuva arasında paylaştırılacak.

Dragon Masters Bundle yalnızca sınırlı bir süreliğine satın alınabilmekte. Ayrıca Blizzard Shop üstünden ve çevrimiçi olarak buradan hediye edilebiliyor. Bu kampanyaya dahil olarak oyuncular bir yandan Hearthstone esporunu desteklerken, bir yandan da arkadaşlarının koleksiyonunu genişletebilir veya yeni bir oyuncuya yardımcı olabilirler.

PUBG Global Series 2020 Elemeleri ve Detayları Açıklandı