Hearthstone Yayıncıları Canlı Yayında Saviors of Uldum Kartlarıyla Kapışıyor! Hearthstone Yayıncıları Canlı Yayında Saviors of Uldum Kartlarıyla Kapışıyor!
League of E.V.I.L. ve Saviors of Uldum'un baş rolündeki League of Explorers Hearthstone yayıncıları arasından favorilerini belirledi. Hearthstone Yayıncıları Canlı Yayında Saviors of Uldum Kartlarıyla Kapışıyor!

Şampiyonlar seçildi, saatler bu akşam saat 21:00’a ayarlandı! Ejderha Yılı başladığından beri Hearthstone evreninin başına bela olan League of E.V.I.L. ve oyunun yeni genişleme paketi Saviors of Uldum’un baş rolündeki Kaşifler Birliği (League of Explorers) Hearthstone yayıncıları arasından favorilerini belirledi. Seçilen yayıncılar bu akşam nefes nefese bir mücadelede karşı karşıya geliyorlar.

3 raunttan oluşan best-of-three maçlarında kapışacak olan yayıncılar takımlarına puan kazandırmaya ve harika ödülleri kazanmaya çalışacaklar. İzleyiciler de yeni genişleme paketinin sınıflarını savaş alanında daha detaylı gözlemleme şansı elde edecekler.

Bu çok özel etkinlikte bir Türk yayıncı da yer alacak! Sevilen Hearthstone oyuncularından FujitoraHS, League of E.V.I.L cephesinde etkinliğe katılacak.

Maçları bu akşam Türkiye saatiyle 21:00’da FujitoraHS’in Twitch kanalından ya da https://www.twitch.tv/playhearthstone üzerinden takip edebilirsiniz.

Team Razer Evo 2019 ve The International’a Fırtına Gibi Giriyor!