MediaMarkt, LoL Türkiye Büyük Finali 2018 Heyecanını Oyuncularla Paylaştı MediaMarkt, LoL Türkiye Büyük Finali 2018 Heyecanını Oyuncularla Paylaştı
Oyun severler, MediaMarkt’ın TBF 2018’de oyuncular için özel olarak hazırladığı GameZone alanını ziyaret etme şansını yakaladılar. MediaMarkt, LoL Türkiye Büyük Finali 2018 Heyecanını Oyuncularla Paylaştı

MediaMarkt’ın, TBF 2018’de oyuncular için özel olarak hazırladığı GameZone alanını ziyaret edenler, ünlü oyuncu Necati “zeoNNN” Akçay ile fotoğraf çektirip sohbet etme şansı da yakaladılar.

Riot Games tarafından bu yıl ülkemizde altıncı kez düzenlenen Türkiye Büyük Finali’nde (TBF) Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nu dolduran 12 binde fazla oyun sever kıyasıya bir mücadele izledi. İnternet üzerinden canlı olarak da yayınlanan final maçını 1 milyondan fazla kişi de ekranlardan takip etti. Büyük finalin sonunda kupanın sahibi, Royal Bandits’i 3-1’lik skorla mağlup eden Bahçeşehir SuperMassive oldu.

Son iki yıldır TBF’nin destekçileri arasında yer alan MediaMarkt’ın oyuncu ürünleriyle ilgili daha fazla bilgi almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

-Basın bülteni.
1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Zula Süper Ligi’nde Kıyasıya Rekabette