MMD, 2020 Yılında G2 Espor Sponsorluğunu Duyuruyor MMD, 2020 Yılında G2 Espor Sponsorluğunu Duyuruyor
Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, ünlü organizasyonlardan biri olan G2 Espor sponsorluğunu duyuruyor. MMD, 2020 Yılında G2 Espor Sponsorluğunu Duyuruyor

Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, ünlü organizasyonlardan biri olan G2 Espor sponsorluğunu duyuruyor. G2 Espor, 2013 yılında Carlos ‘ocelote’ Rodríguez tarafından kuruldu ve o zamandan beri farklı oyunlarda 94 ödülden fazlasına sahip oldu.

2020 yılının Ocak ayında başlayacak sponsorluk sözleşmesi, Racing ve Rocket League takımlarına odaklanacak.

MMD Pazarlama & İş Yönetimi Direktörü Stefan Sommer şunları söyledi: “Konsol oyunculuğunu şimdiye kadar olduğundan daha da heyecan verici kılmak için G2 ile güçlerimizi birleştirmekten ve espor topluluğunu desteklemekten gurur duyuyoruz. Özellikle G2 Rocket League takımı, şu anda bulundukları noktaya gelebilmek için çok çalıştılar. Bizler de, desteğimizle 2020 yılında nereye geleceklerini göreceğimiz için heyecan duyuyoruz. Bütün G2 takımlarının eğitim tesislerini konsolla optimize edilmiş monitörler ile donatmamız, gerçekten de eğitimlerini, özellikle de Rocket League takımını iyileştirebildiğimiz anlamına geliyor. Bu da, bize profesyonel oyuncuların bir monitörden neler beklediğini anlamamız ve öğrendiklerimizi konsol oyunculuğu için gelecekteki ürünlere dahil edebilmemiz için bir fırsat.”

2019 yılı boyunca G2 Rocket League kadrosu hem DreamHack Montreal hem de Rocket League Dünya Şampiyonaları’nda (RLCS Sezon 7) finale kaldı.

G2 Espor CEO’su Carlos ‘ocelote’ Rodriguez, “Oyun oynarken, ister çevrimiçi ortamda yarışalım ister tek oyunculu müsabakalarda oynayalım; akıcı, unutulmaz bir deneyim istiyoruz,” yorumunu yaptı. “Size yalan söylemelerine izin vermeyin – profesyonel oyuncular yalnızca oyunlarının akıcı bir şekilde çalışmasını değil, aynı zamanda muhteşem görünmelerini de isterler. Philips monitörleri yenilikçi, biz de öyleyiz. Aramıza hoş geldiniz”.

ÖZEL: Turnuva Botu Tourney LoL, CS: GO Gibi PC Oyunlarına da Geliyor!