PGS Berlin Avrupa Elemeleri Finalleri Bu Hafta Sonu Gerçekleşecek PGS Berlin Avrupa Elemeleri Finalleri Bu Hafta Sonu Gerçekleşecek
Bölgenin en iyi PUBG takımlarından 24'ü, PGS Berlin'de yer almak için PGS Berlin Avrupa Elemeleri finallerinde mücadele edecek. PGS Berlin Avrupa Elemeleri Finalleri Bu Hafta Sonu Gerçekleşecek

PUBG Corp. bu hafta bölgenin en iyi PUBG takımlarından 24’ünün, PGS Berlin’de yer almak için mücadele edeceği PGS Berlin Avrupa Elemeleri finallerine ev sahipliği yapıyor. Eleme finalleri 6, 7 ve 8 Mart’ta her gün 19:00’da başlayacak ve Twitch kanalından canlı yayınlanacak.

PGS Berlin Avrupa Elemeleri finallerinde takımlar A, B ve C olmak üzere üç gruba ayrılacak. Her grup birbirine karşı altı oyun oynayacak. Yani her iki taraf da PGS Berlin’de yer alabilmek için 12 maçta savaşmak zorunda kalacak. Maç sonuçları genel bir liderlik tablosunda toplanacak ve ilk altı takım, ana etkinliğe katılım hakkı kazanacak. Böylece 500.000 dolar tutarındaki ödül havuzundan pay almak için dünyanın en iyi takımları karşılaşacak.

Avrupa Elemeleri finallerine çıkarak PGS Berlin’e katılan ilk altı takımın her biri minimum 20.000 dolar alacak. Avrupa Elemeleri finallerinde 7-24. sıra aralığında tamamlayan takımlar, her kadronun son pozisyonuna bağlı olarak 60.000 dolar tutarında bir Drop-In Bonusunu aralarında paylaşacak. Genel sıralamada 7-16 arasında olan takımların her biri 4000 dolar, 17-24 arasında olan takımların her biri ise 2.500 dolar kazanacak.

Türkiye tarafında Blaze Esports ve Etiget Esports, Avrupa Elemeleri finallerinde yer kazanmak için MEA Açık Eleme turlarında yükseldiler.

Zula Kadınlar Turnuvasının Şampiyonu Belli Oldu!