PS4 Turnuvaları NBA 2K20 ve SoulCalibur VI ile Devam Ediyor PS4 Turnuvaları NBA 2K20 ve SoulCalibur VI ile Devam Ediyor
Sony, PS4 Turnuvalarına yeni oyunların eklendiğini, önceki oyunların ise yeni sezonlarının yeni ödüllerle birlikte başlayacağını açıkladı. PS4 Turnuvaları NBA 2K20 ve SoulCalibur VI ile Devam Ediyor

Sony, PS4 Turnuvalarına yeni oyunların eklendiğini, daha önceki oyunların ise yeni sezonlarının yeni ödüllerle birlikte başlayacağını açıkladı.

Bu haftadan itibaren NBA 2K20 ve Soul Calibur VI oyunları PS4 Turnuvaları’na dahil oluyor. Her iki oyun da Challenger Series kapsamında sezonluk olarak yer alacak. Böylece isteyen her oyuncu, bir sezon süresi içerisinde istediği kadar katılabilecek, her yaptığı karşılaşmadan puanlar toplayıp, genel sezon puanını oluşturarak nereye kadar yükselebileceğini test edebilecek. Devam eden oyunlardan Mortal Kombat 11 ve FIFA 20 turnuvaları için de yeni sezonlar bu hafta başlıyor.

Her turnuva, sezon sıralamalarına göre dinamik tema, oyun içi harcanabilir para ve gerçek para gibi kendine has ödüller barındırıyor. Tüm turnuvalar, PlayStation 4 ve ilgili oyuna sahip olan her oyuncuya açık ve katılımı ücretsiz. PlayStation 4 menü ekranında ‘Etkinlikler’ menüsünden ‘Turnuvalar’ sekmesine girerek istediğiniz oyunun turnuvasına katılabilirsiniz.

PlayStation 4’e Özel Fortnite Turnuvası Başlıyor