PUBG Corp., Coronavirüs Nedeniyle PGS Berlin Etkinliğini İptal Etti PUBG Corp., Coronavirüs Nedeniyle PGS Berlin Etkinliğini İptal Etti
PUBG Corp., 31 Mart – 12 Nisan tarihleri arasında Messe Berlin’de düzenlenmesi planlanan PGS Berlin e-spor etkinliğini erteledi. PUBG Corp., Coronavirüs Nedeniyle PGS Berlin Etkinliğini İptal Etti

Coronavirüs tehlikesi dünyada yayılmaya devam ederken oyun ve teknoloji firmaları da önlem almaya başladı. PUBG Corp., 31 Mart – 12 Nisan tarihleri arasında Messe Berlin’de düzenlenmesi planlanan PGS Berlin etkinliğini erteledi.

Firmadan yapılan açıklama şöyle: “PUBG Corporation, Dünya Sağlık Örgütü tarafından küresel sağlık tehdidi ilan edilen Coronavirüs’ün yayılmasını aktif olarak izliyor. 

Oyuncularımızın, çalışanlarımızın ve taraftarlarımızın sağlığının ve güvenliğinin en önemli önceliklerimiz olması sebebiyle, Nisan ayındaki PGS: Berlin etkinliğini erteleme kararını almak bizim için zor bir süreçti. Bölgesel elemelerin tarihlerinde ve saatlerinde de ayrıca değişikliğe gidilebilir. 2020 yılında dört PUBG küresel espor etkinliğini gerçekleştirme planımız halen geçerlidir ve PGS: Berlin’in ne zaman düzenlenebileceğine ilişkin seçenekleri aktif olarak araştırıyoruz.

Espor hayranları, oyuncular ve ekip için en iyi seçenekleri gözden geçirdikten sonra güncellemeleri paylaşacağız. Bu süreçte gösterdiğiniz sabır ve anlayış için teşekkür ederiz.”

Overwatch League Yeni İstatistik Platformuyla Karşınızda